Her zaman kaybedecek olduğunuzu düşündüren davranislariniz?

Biraz kendimizi elestirelim ne dersiniz,, bu gidişle her zaman kaybedecek olduğunuzu düşündüren davranislariniz nelerdir? :) :)

Güncellemeler:
""""''''"""""""""""''""''''''''''''""
Güncelleme

0|2
9|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bazen düşünüyorum da neleri geri teptik acaba istemeden? Bir sokakta yerleri inceleyerek yürümek yerine, başımız dimdik yürüseydik hayatımızın aşkı döner miydi köşedeki sokaktan? Kestirmeden gitmek yerine, uzun sokakta sallana sallana yürüseydik, her gece "keşke bir kez daha görsem" dediğimiz insanı görür müydük? Hatta birbirimize selam verip, eskiyi yâd edip ince sızılı bir mutluluk yaşar mıydık? Çekindiğimiz için bir şey soramadığımız da, kaç şeyi ittik kendimizden? Cesaret edip "seviyorum " diyemediğimiz için mi sevdiğimiz insanlar hep başkalarının oldu? Bilmiyoruz ve asla bilemeyeceğiz. Çünkü her zaman iki seçenek vardır önümüzde ve her zaman yalnız birini seçebiliriz aynı dakikalar içinde. Ne yazık ki, bu uzun yolculukta sağ camın yanına oturduğumuzda, sol camdan geçen şeyleri göremeyeceğiz. Başımızı sola çevirsek, sağ taraftakileri kaybedeceğiz. Biliyor musunuz, sanırım biz hep kaybedeceğiz.

1|0
    0|0
  • umutluyum ben hocam ciddenn eğitim hayatyında özellikle asla düşünmem

iş hayatıda aynı şekilde

ama aşk hayatında kendimden değilde felekten olsa gerek düşündüren bazı davranışlar varda son gördüğüm rüyalarda umutla bakmama vesile oluyor

1|0
    0|0
  • merhametim..
    bazen sınırı geçiyorum..

1|0
    0|0
  • Ben heralde ne kadar samimi olursam o kadar kaybediyorum

1|0
    0|0
  • ben sonuca odaklanmam kaybettinsanırsın kazanırsın kazandın sanırsın kaybedersin bide kazanmak ya da kaybetmek yok hayırlısı var

1|0
    0|0
  • Beni sen elestirsene hadi merak ediyorum 😊

1|0
    0|0
  • oncelıkle kaybedecek bır seyımız var mı onu gözden geçırmelıyız

1|0
    0|0
  • Kıskançlığım

1|0
    0|0
  • Kaybetmeye karşı bağışıklık kazandım ben. :-)

1|0
    0|0
  • Karar aşamasında zorlanmam bana kaybettirmiştir hep.. sıkıntı..

1|0
    0|0
  • ilgimin çok çabuk sönmesi, bir işi uzun süre yapamıyor oluşum

1|0
    0|0
  • Ben kazanmaya programlanmış bir insanım. :)

1|0
    0|0
  • Ben kaybetmem

1|0
    0|0
  • Sevmek. Ne zaman sevsem sevdiğim beni sevmedi sonuç hüsran:(

1|0
    0|0
  • Valla hic oyle bisey dusunmedim

1|0
    0|0
  • sonunda kazanan hep ben olurum. net..

1|0
    0|0
  • Kovalamak ve kacmamak

1|0
    0|0
  • Bir kızdan hoslansam bile gidip soylesem hemen beni redderer diye dusunuyom hemen vazgeciyorum

1|0
    0|0
    • Yanılgı,, olumsuza değil olumluya odaklamalisin kendini

• Denemem gerek diyosun abla insallah basaracagim

• Evet canım :) rahat ol

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Sabırsız olmam sanırım.

1|0
    0|0
  • Dünyadaki en tembel insan olabilirim

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyi ve hiçbir şeyi kaybetmekten korkmadığım için free takılıyorum :D

1|0
    0|0
  • okadar saçmaki dürüstlüğüm yüzünden her zaman kaybediyorum

1|0
    0|0
  • Cesaretsiz davranmak.

1|0
    0|0
  • Öyle düşüncelerim yok kendimi kazanmaua programladım :D

1|0
    0|0
  • Ne kadar çok seversen, ne kadar çok dürüstsen, ne kadar çok iyiysen, işte o kadar çok kaybedersin

1|0
    0|0
  • Herşeye çok gülerim. Mal mal hareketlerim var. Aslında dışım gülerken içim depresyonda gibi bişey. Fakat bunları engelleyemiyorum. Arkadaşlarımın yanında hayvanlaşıyorum. Hepsi bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...