Biseksüel bayanların evlenmek istemsi hakkında?

Selam buraya yeni üye oldum benim merakım biseksüel kadın olup bir erkekle evlenmek isteyen kadın var mı varsa bunu eşi ile paylaşırmı? ya da evli bir kadının biseksüel olduğunu nasıl anlarız?
Herkese çok teşekkürler.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Biseksüelim kadınla evlenemiceme göre erkekle evlencem bigün ve bunu eşime söylerim

0|1
    0|0
    • peki varsayalım erkekle evlendin ve eşinle paylaştın oda sesiz kaldı cinsel hayatını bastırırmısın kadınlara ilgini yoksa devam mı edersin (eşini felan dahil etme konusu olurmu yoksa bunu özelmi yaşarsın)

• Ne evlenecek adam var ne de dokunacak kadın o yüzden düşünmeye gerek yok :D

• biseks sevgilim olsun isterdim ama cidden insanlar uyum sağlıyamıyor bu zamanda

En İyi Erkek Görüşü

• hayır anlayamazsın feci derecede gizlerler genelde eşcinseller bu konuda profesyonel oluyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlilik istemiyorum ama diyelim ki oldu eşimle paylaşırım arada bana güzel karı kız getirsin :D :D

0|1
    0|0
  • En yakın arkadaşım biseks son iki yıldır erkek bile tercih etmiyor

0|1
    0|0
  • Bir erkekle evlenmek istemez ama evlenirse paylaşır heralde. İlgisiz ise sana yatkınlığı yok ise anlayabilirsin tabi o söylemeden emin olamazsın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadinlarda anlasilmiyor ya. Zaten kizlarla olan iliskileri lez gibi.
    Cok zor ysnj

0|1
    0|0
Yükleniyor...