Kim Birine Para Vermekten Hoşlanır Ki?

Bu tarz bir şey görmüştüm. Erkekler kadınlara para yediriyor ve bundan hoşlanıyor. Bu nasıl mümkün olabilir ki?
Finansal kölelik deniliyor galiba buna. İçerisinde cinsel ya da aşk ilişkisi de yok. Sadece kadına para veriyor ve bundan haz alıyor.
Böyle bir şey gerçekten var mı?

0|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok güzlm yalan o😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eskiden vardı bunu jentilmenlik olarak adlandırıyorduk , artık durum değişti çünkü para suyunu çekince alman usulüne döndük.

1|0
    0|0
  • Param oldukca arkadaşlarıma yardım etmeyi severim ama bu dediğin şekilde değil tabiki :D Mesela öğrenciyken çalışmaya başlamıştım farklı bir şehirde ve öğrenciliklerini zor geçiren bir kaç uzun süreli arkadaşıma yardım etmiştim. Kullanma veya kullandırma amaçlı bir para verme olayı yapmadım tabiki, yapmamda.

1|0
    0|0
  • Evet para falan veriyorlar ama babasının hayrına değil. mazoşist tipler falan bunlar. gene evet bir cinsellikten söz edilemez. ama şu sahiplik rolleri falan var. Google BDSM yaz, gör. onlar Mistress diyenlerden😃 neden bilirim ki böyle şeyleri? ama bilmek iyidir😇

1|0
    0|0
  • Akilli olup sapsikler. Basiniza iş alirsiniz

0|0
    0|0
  • Bu kadar ileri derecede g. erizekalı erkek var mi yeryüzünde

1|0
    0|0
  • sömürgecileri sevmem yedirmem de :)

1|0
    0|0
  • Para çoksa demekki 😄

1|0
    0|0
  • Nasıl bir mallıksa artık.. demekki adam tüm zevkleri tatmis her hazzı yaşamış birde bunu deneyeyim diyor..

1|0
    0|0
  • evet var,, ego yu tatmin etmek gibi bişey..

1|0
    0|0
  • Ben sadece ihtiyac sahiplerine yardimci olunca mutlu olurum yani

0|1
    0|0
  • İnsan zikmeyecei eşşeğe semer bağlar mı. Bağlamaz...

0|0
    0|0
  • Sorun degil.

0|0
    0|0
  • asdfghjl😂onlar hala aramizda

0|0
    0|0
  • Vardır heralde verirkende al bunuda al çocuklarının anası evinin kadını olacaksın diyodur.

0|0
    0|0
  • Eğer ciddiysem benimi için paranın bir değeri yok.

0|0
    0|0
  • Böyle aptallar ölmeli bence😄 Gram yedirmem para avcısı kevoşlara. Öyle kudurup dursunlar

0|0
    0|0
  • böyle bir işe girmem herşey karşılıklı

0|0
    0|0
  • cinsel birşeyler vardır

0|0
    0|0
  • Vardır garip insan çok

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sitede gördüm böyle bişey. Yoksa hayatım boyunca haberim olmayacak :D gerçek olabilir sanırım buda hastalij

1|1
    0|0
  • Turkiyede hersey olur

1|0
    0|0
  • aynen faceten burdan bir sürü mesaj gelio kölen olabilirmym die.

0|0
    0|0
Yükleniyor...