Şehirlerin girişlerinde neden nüfusu gösteren tabela olur?

"Bak bu kadar adamız, madem geldin, akıllı ol" gibisinden bir sebebi mi var, sizce nedeni nedir?

Güncellemeler:
Yurtdışında pek gördüğüm birşey değil açıkçası, ya da dikkatimi çekmedi.

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle oğlum bak kalabalığız ona gore ayağını denk al der gibi idi. O zamanlar teknoloji olmadığı için böyle yapılırdi. Bilgiler halk bilsin diye ama verilmiyor artık tabelalar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence o tabelalar insanlar bak bu nüfusa şimdilik 1 kişi eklendi diye fotoğraf çektirmeleri için var😄 Ne zaman şehir dışına giden birini görsem mutlaka gittiği şehirin nüfus tabelasının önünde bir fotoğrafı var

0|1
    0|0
  • Geldiğin yer çok da kalabalık değil.. diyor benim gittiğim yerler..

0|1
    0|0
    • Farklı bakış, İstanbul dan sonra heryer kasaba gibi geliyor bana da😊😊

• Ülkene çok güzel hakaret ediyorsun tebrikler İstanbul dışında heryer kasaba diyerek. sanki koskaca 302.535 mi² alan bir İstanbul etmiyor. Bana kalırsa İzmir istanbuldan kat kat daha çağdaş ve modern bir şehir. Ankara'da aynı şekilde istanbuldan çok daha düzenli ve yaşanılacak bir yer. Antalya eskişehir gaziantep samsun trabzon buralarmı kasaba? sen kasaba görmemişsin.

• @Blueblue0 Bir yerin daha büyük veya küçük olması o yeri ne iyi ne de kötü yapar. Bayaaa yanlış anlamışsın mevzuyu. İstanbul o kadar kalabalık ki bana artık başka heryer sakin ve ufak geliyor. Tamam?

• Hiç aklıma gelmezdi böyle bir soru. Bilmiyorum. 😐

0|1
    0|0
  • Nufusa gore büyük küçük metropol falan diye ayriliyor sanırım mesela bazı illerde... belediyesi olurken bazilarinda... Büyükşehir Belediyesi oluyor.. Sende şehre metropol falansa daha bir havalı giriş yapıyorsun sınırdan içeri 😊

0|1
    0|0
  • Detay çok iyi tebrikler

0|1
    0|0
  • Gelen kalmasin, zaten anca sıgıyoruz da olabilir..

0|2
    0|0
  • Bilinçlendirme amaçla yapılmış, ama pek ilgi alanına girmiyor olmasa da olurmuş

0|1
    0|0
  • Hiç o acıdan düşünmedim harika :)

0|1
    0|0
  • sensiz bir eksiktik aha simdi tamamlandik,)

0|1
    0|0
  • Şehrin demirbaşlarını belirtiyorlar

0|1
    0|0
  • Gelmeyin yer yok anlaminda

0|1
    0|0
  • Detay çok iyi tebrikler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kadar adamiz sen girsen ne girmesen ne artislik yapma demek

0|1
    0|0
  • Detay mükemmel

0|1
    0|0
  • Mal sayımı önemli

0|1
    0|0
  • bende merak ettim şimdi neden acaba

0|1
    0|0
  • Balkanlardayim şu an. Hiçbir yerde yok. O biraz bizim ülkede üreme ile ilgili bir övünme şekli sanırım

0|1
    0|0
  • Çöplüğümüzde bu kadar horoz var, kaşınmayın demek istiyorlar.

0|1
    0|0
  • Güzeldi ayik ol felan. Tek hatada şu kadar. kişi üzerinden gececek feln bilsinler diye...

0|1
    0|0
  • Ha bir siz eksiktiniz hesabı yazıolar heralde

0|1
    0|0
Yükleniyor...