Hiç otobüste bir kızı/erkeği taciz ettiniz mi?

Ya simdi otobuslerde bu durumdan nefret ediyorum ozellikle orta yasta ve yasli adamlar hic dikkatli degiller cok sıkıstiriyolar hic cekilme dikkat etme yok ama genclere bakiyorum ya cidden masAllah sen yanlislikla degsen bile kaciyolar cekiliyolar musade veriyolar yer veriyolar mutus bir sey ve bence gencler daha temiz

1|0
19|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 50

• Ne tacizi?

Ben sırf bayan yanı diye boş yere oturmuyorum..

Bizim de anamız, bacımız, eşimiz var.. Onlar da birilerinin anası, bacısı, eşi..
    Kendi anama, bacıma, eşime yapılmış gibi hissederim.. Allah korusun..
    Yazarken bile tüylerim diken diken..

#Vesselam

4|3
    0|0
  • Sahit olursam affetmem dalarim

1|0
    0|0
  • Şimdi kasıtlı olarak tabi ki de sıkıştırmamak lazım, genelleyerek söylüyorum kimse kimseye iki tarafın da isteği olmadan bir şey yapamaz, yapmamalı. Tespitin konusunda da haklısın ben de bunun farkındayım yeni nesil biraz daha düşünceli ve kibar bu konuda.
    Bununla beraber bir kere bunu yaşamışlığım var, Karşıyaka maçının olduğu bir gün ben de otobüsle Alsancak tarafına geçiyordum. Bir taraftar grubuyla aynı zamanda otobüse binmişim ve bir adet kızcağzımız da aynı otobüsteydi. Zaten herkes birbiriyle temas halindeydi, onlardan biriyle bunu yaşamaktan ve rahatsız olmaktansa benimle o halde gitmeyi tercih etti diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Linc korkusu var millette, zira birine rastladim taciz ederken sonra yemedigi dayak kalmadi

2|0
    0|0
  • Etmedim ve bunu aklımdan bile geçirmedim.

Ama bazıları var ki insanı zor durumda bırakıyor. Nefsine kolay yenilen insanlar için acıklı bir durum ortaya çıkıyor. Çok şükür ki buna rağmen uzaklaşmayı bildim.

1|0
    0|0
  • Hiç o kadar karaktersiz olmadim..
    Ama kaşar kızlar denk geliyor bazen yanasan uzaklasirim hemen , bu kadar ucuz değilim.

1|0
    0|0
  • Asla

2|0
    0|0
  • Kadınlarda yapiyor onu bazen ben utaniyorum yüzüm kizariyo uzaklasiyorum. Kadin gelip onumde dikiliyor degdirip duruyor. Ben uzaklasirken arkamdan gulme sesleri geliyor sanki marifetmis gibi mk.1 tanesi de ben otururken omzuma dayandi oturdu resmen

1|0
    0|0
    • Zevk alan erkekler de vardir ama rahatsiz olman hos bir sey

• Iyi masAllah sana

• Cumlemize : )

• Kanı bozuk değiliz hamd olsun.

2|0
    0|0
  • Etmedim.

1|0
    0|0
  • Otobüse binmiyorum binsem de yapmam

1|0
    0|0
  • Nayır.

1|0
    0|0
  • Alt kısımda benden bahsetmişsin😄 Evet yaşlı puştlar aç köpek gibi üşüşüyorlar. Bende aşırı bir korumacılık var mesela yanımda oturana sığır gibi bakan olduğunda bende ona tutuluyorum dönüyorlar😂

1|0
    0|0
  • Hiç öyle birşey yapmadim yapmamda geçenlerde gencin biri yaklaşıyordu kiza takib ettim eger bir daha yaklassa idi dovecektim neyseki yapmadi orta yaş deyibde adımızı batirmayin lutfen

1|0
    0|0
  • Kacmaya bakiyom

1|0
    0|0
  • Hayatımda toplasan 5-10 defa bindi m

1|0
    0|0
  • etmedim

1|0
    0|0
  • Hayır kanı bozuk değilim ama ypıyolar 😕

1|0
    0|0
  • Toplu tasimaya binen birisi degilim ama asla taciz etmem kimseyi.

1|0
    0|0
  • Bir kızı taciz etmek bana göre değil

1|0
    0|0
  • Haklısın haklısın... ben de bir genç olar hep dikkat ederim bu duruma...

1|0
    0|0
  • Sapikmiyiz lan biz temiz insanlar bunlarin alayi temiz yapmazlar yapmayiz yapmiyorsunuz demi lan?

1|0
    0|0
  • Hyr etmedim

1|0
    0|0
  • Hayvan değilim

2|0
    0|0
  • Hayir asla yapmam

1|0
    0|0
  • Beni taciz eden oldu ya :/

1|0
    0|0
  • Hayir etmedim etmemde

1|0
    0|0
  • Biraz öyle ama bile bilede gelip carpanlarda var

1|0
    0|0
  • asla yapmadım yapmam da yapanı görrürsem de s*kerim

1|0
    0|0
  • sapık mıyız biz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...