Bana erkekler böyle geliyor, yanlış mı düşünüyorum?

Bana göre hepsi bir memeye bir güzelliğe seksiliğe tav olan tipler. Yani kadınlar bu yolla onları çok pis kullanır. Ya da ne biliyim, abazalar yetmiyor onlara. Her açık memeye göte bakıyorlar gibime geliyor. Sokakta felan mesela. Maymun iştahlılar. Sanırım 30lu yaşlardan sonra düzeliyorlar. Ama anlamıyorum, bir kadını erkek fiziğiyle etkileme şansı daha azken, erkekler neden bir fizikle etkileniyor. Mesela herkese mesaj atma gereği, güzel olan kızlara. Hayır sıradan ve basit erkekler gibi geliyor. Yavsamak felan. Çoğunuz böyle mi gerçekten?

Güncellemeler:
He böyle tipler, sevgilisine de açık giydirmez bak bunu demeyi unutmuşum.

1|1
8|43

En İyi Erkek Görüşü

• yok valla , 1 kadınların orasına burasına bakmam bendede var cogu sey nıye bakıyım :) 2 göğsünü gösterdi diye pesınden kosucak degılım ,
    3 suana kadar kızlara yavsamadım yavsamam , seversem caba sarf ederım o kadar , internette yanı ks de dalgasına ona buna yoruma tıyom öyle böyle dalga gecıom mesaj attığımda yoktur , çok dikkatımı çekerse ıyı bırısı olduğunu sezersem belkı atabılırım

1|0
    0|0
    • Böyle devam edersin umarım...

• bu yasıma kadar mast ile devam ettim böylede devame derim , kızların yerını dolduruyorum her sekılde abaza degılım merak etme :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Bahsettiğin kişilerin IQ'su 110'dan düşük

1|0
    0|0
    • Sen?

• Neden senin gibisi bana denk gelmiyor...

• 3,5 milyar erkek var. Herkes hakettiğini alır umarım

• sen aşırı çözümsüz, kafanda soru işaretleri yaratmışsın. bu konuda çevresel faktör bulunduğun mekan ve ortamlar önemli,, insan doğasını düşünmemişsin,, burada pasif ve edilgen yapıdan ve olgunlaşma evrimleri,, sorunun cevabını bir nevi kendin vermişsin..

1|0
    0|0
    • Haklısınız, bunları iyi ayırt etmem lazım.

• Yaradılıştan erkeklere öyle refleksler verilmiş ki, çekici şeyler hemen etkiler. O yüzden dinde kadınlara vücud hatlarınız erkeklere belli edilmemeli deniyor. 30 yaşdan sonra düzeldiğini sanıyorsun ama değil, 30 yaşında erkeklerin 20 yaşında kızlara ilgi duyduğunu görüyorsun. 20 yaşındaki salak' kızlar da onları seviyorlar zannediyorlar ama öyle değil. Çoğu taze vücut peşinde. 30 yaşında erkek neden 30 yaşın buruşmuş ve fiziği bozulmuş kadına baksın ki? 30'lu yaşlıların abazan gibi herkese mesaj atmamasının sebebi beyindeki dopemin diye bir sıvı o büyüdükce azalır ve o zaman daha olumlu kavrayabiliyorsun olayları. Abazalığın azalıyor kısacası.

Diğer konuya gelirsek ise, erkeklerin hepsi ağzı açık kadınlara bakmaz ama içten içe etkilenirler. Ben şahsen öyle birşey yaşayınca mesela diyelim kıçını başını açıp dolaşan kız görüp de etkilenince Allahın laneti seni bulsun diyorum.

0|0
    0|0
    • Peki dinin neden erkekleri üstün tutup böyle bir özellik vermiş, kadınları kapatmak zorunda bırakmış? Hadi bunun mantıklı bir açıklamasını yap bana. :)

• malum organın büyümesi için erkeğin gözü kulağı beyne uyarı yollamalı. ben erkek olarak yaradıldım, siz de kadın olarak. İkimizin de üzerine düşen görev şunlar: Siz kadın olarak erkeği de kendinizi de günaha sokmamalısınız. Erkek de nefsine hakim olmalı. Şöyle diyeyim Allah bizi yaratmış ve bizi imtahan ediyor. Erkekleri yoldan çıkararak siz imtahanı kaybediyorsunuz. Nefsine hakim olamayarak da biz.

Aslında kapanmak olayını ben çarşaf olarak kapanmayı doğru bulmuyorum ama cinsel çağrışımlar yapacak şekilde giyinmemek gerekiyor

• Ayrıca dinde erkek kadından üstündür diye birşey yok. sadece erkeği bir tık yukarıda yaradıldığı geçiyor o da kadını dış kötülüklere karşı koruyabilsin diye. Yani fiziken güç kadını koruması için verildi kadını dövmesi için değil

• Bu erkek beyin yapısından kaynaklanıyor. Erkek karşı cinste önce fiziğe yani dış görünüşe bakar hoşuna giderse ilerisi gelir. Toplumumuzda ergenlikten çıkma yaşı yüksek olduğu için erkekler neye saldiracagini şaşırıyor. Beyni ile değilde başka yeri ile düşünüyor. Kadın fiziği iyiyse gerisini aklı ile etkiler tabi bu erkek kadın ciddi düşünüyorsa

1|0
    0|0
    • Ya sonuç?

• Sevgilisi varken de yani?

• Evet ama her erkek aynı değildir. Bakar geçer sadıksa

• Senin bahsettiğin doğru düzgün bir ilişki yaşamamış aç olan tipler ve evet haklısın çoğu erkeği fiziğinizle tav edebilirsiniz dediğim gibi onlar aç olanlar ama bişeyler yaşayıp tecrübe edenler memenin büyüklüğünden önce karakterin yapısı ve zekaya odaklanmaya başlar

1|0
    0|0
    • Mesela böyle tipler uzun ilişkisi olunca ne oluyor?

• Bahsettiğin tiplerin en uzun ilişki süreci maksimum 7-8 ay sürer oda birlikte olduğu kız arkadaşına bağlı, kız arkadaşı onunla birşey yaşamak için erken olduğunu ya da bekaretini korumak istediğini söylediği anda başka bir eş arayışı içine girer, ama eğer 2-3 ay sonunda birlikte olurlar ise bir süre için bağlılığını koruyabilir ama sonrasında hala cinsel açlık evresinde olduğu için yine başka bayanlara ve başka vücüdlara yönelmek isteyecektir

• Modellik yapıyorum 1.90 boyum var hiç sevgilim olmadı olabilirdi ben hep bana aşık olucak kişiyi ahlaklı birini arıyorum abazalık çok saçma benimde kız kardeşim var en kötü masturbasyon yaparım yani nedir ki

1|0
    0|0
    • Başka kızlara bakmıyosun yani?

• Facebook instgramda 1-2 yılda bir fotoğraf yüklüyorum o da millet filan dalga geçmesin diye kızların orasına burasına bakmıyorum beni sevecek birini arıyorum sadece

• Bahsettiklerin maymun olanlar, belli bir kısmımız da bunların hiçbirisi yok. Birlikte olmak isteyen çok kadını da kibarca refüze etmişliğim vardır, yani her hello ya koşarak gidecek kadar abaza değiliz. Ama bir konuda haklısın 30 lardan sonra bir çok erkek daha önceki haline göre biraz daha iyi oluyor ama biraz.

0|0
    0|0
    • Nasıl kime güvenicez? Ciddiyim yani neden ya neden böylesiniz?

• Böyleyiz derken ben değilim açıkçası, yukarıda onu anlattım, evet aralarda maymunlar var, onlarda hayatın virgülleri işte, takılma o kadar

• Ben nasıl ayırt edicem. Öyle bir devirdeyiz ki, eğitimli kişiler öğretmen dediklerimizi görüyorsunuz. Artık babama bile güvenmiyorum. Artık at gözlüğümü taktım, sevgilime hayatı zindan ettim. "Erkeksin" diyorum, her haltı yersin. Ben ne kadar seksi olursam olayım güzel olursam olayım yetmem ona.

• yetişmekle alakalı

1|0
    0|0
  • Ben yüze bakıyorum kanka vücut o kadar önemli degil sonuçta Cristiano Ronaldo gibi değilim ama yüzüm güzel.

1|0
    0|0
  • Bende öyle değilim mesela, Tüm benliğimle dürüst olurum karşımda ki kişiye. Kaldırımdan kızlar geliyorsa kaldırımdan inerim rahat geçsinler diye. Hepsi bir olamaz. illa ki birşeyler hissedecek çünkü duygudur bu.

1|0
    0|0
  • Bayanlar da öyle degil mi mesela para onem verenin turkiye ortalamasi %80 paran olsa istersen dunyanin en çirkin adami ol yine gelir...

1|0
    0|0
  • Belli bir kisim var ve evet malesef ki fazlaca. Ama dediin gibi erkegin fizigiyle degilde kadinin fizigiyle etkileme olayi daha cabuk suruyor

1|0
    0|0
  • gözüme gönlüme güzel gelmisse gözlerinin içindeki prıltıyı gormussem onu elde etmek ıcın herseyı yaparım gogus vajına bunlar fasa fıso

1|0
    0|0
  • Evet erkekler kadinlardan daha alt model insanlardir bu yuzden erkekler yonetilmeye muhtactir kadinlar tarafindan

1|0
    0|0
    • Erkegi yonetmeniz gerekir yani cunku beyin arada yanlis yere kayiyor

• Anasının babasının eğitemediğiyle ben mi uğraşcam.

• Ya da kadina saygisi olan erkekle evleneceksin ama turkiyede bir ya da ikidir bu kisiler

• evleneceğin adamı ince eleyip sık dokuyacaksın

1|0
    0|0
    • Tamam bekarken eyvallah, peki sevgilisi varken neden? Ya ben görüyorum sevgilisi yanında çocuk beni kesiyor. Delirdim ya.

• Ya ben takıntılı bir insanım. Lütfen bana mantıklı bir şey söyleyin.

• kafan karışık senin. sevgiline güvenmiyorsun

• IQ'su ayakkabı numarasından küçük,
    beyniyle değil, çüküyle düşünen tiplerle,
    "adam"ları birbirine karıştırıp, genelleme yapmamalısın.

0|0
    0|0
    • Kime güvencez biz abi? İmamımdan tut, öğretmenler bile sapık. Bak öğretmen diyorum, eğitimli bir kişi. Bu iş artık eğitim değil. Mesela benim 2 senedir sevgilim var, kendisi oldugu icin değil, erkek diyorum yapar.

• Sanırım düşe düşe kalkıcaz, kalkabilirsek.

• Düştüğümüz zaman kalkmalıyız.
      Pes etmek yok! ;)

• sana hep boyle gelsin erkekler evdende disari cikma.

0|0
    0|0
  • Aksine kadınlığını kullanan dişiler bana aşırı itici geliyor...

0|0
    0|0
    • Sevgilin var karın var eline tek gecelik bir fırsat geçti güzel ve seksi bir kadın. Naparsın?

• Çok mu yakısıklısınız?

• Bana göre yok çirkinim de kızlar ve çevremdeki erkekler öyle düşünmüyor :/ daha beğenmeyen kız çıkmadı

• Her insan öyle değildir ve 30 dan aonra düzeldiklerinide sanmıyorum sitede gördüğüm kadarıyla yaşı büyük erkekler küçüklere göre daha cüretkarlar yorumlarda kızlara yürüme konusunda falan..

0|0
    0|0
  • bana sorarsan kadınlar erkeklerden tabiri caizse daha abaza. Ayrıca fizik gören kadınların dibi düşüyor, biz erkekler olarak vay arkadaş iyimiş baya diyip geçiyoruz cogu zaman. Kadınlar direk fantezi üretmeye, hayal gücünü kullanmaya başlıyor.

0|0
    0|0
    • Valla hiç tanımadım öylelerini...

• böyle düşünmen senin tercihin ama bunlar tam olarak göründüğü gibi olan şeyler değil

0|0
    0|0
    • Anlatın da bende sevgilimi artık "Erkeksin, yaparsın" diye yargılamim...

• Abi yani başka bir kadını beğenmesinin nesi normal?

• nesi anormal

• bir bok var belliyorlar demekki... ailemle gezerken ben bile bir erkek olarak bazen sinirleniyorumm.. kavga cıkarasım geliyo...

0|0
    0|0
  • Düşüncelerine hak veriyorum ama bu sebebiyeti veren hemcinslerin olduğunu unutma derim.

0|0
    0|0
    • Yolda bir andaval beni dikizliyorsa sebebi ben miyim? Neden böylesiniz? Yani biz kime güvenicez?

• Yani kız da suç diyorsun? Senin bakmak hakkın?

• Arkadaşım biz seninle anlaşamıyoruz, sanki sana bakan benmişim gibi bana çağırışımda bulunuyorsun.
      İyi geceler.

• hepsi değil ama çoğu öyle

0|0
    0|0
    • Neden böylesiniz? Yani biz kime güvenicez?

• Of işte emin olsam mı olmasam mı ya yanılırsam korkuları...

• güven problemni aşman lazım. adam ettim dedin. eğer güvenini sağlayamamşsa temknli davran

• büyük çoğunluk böyledir hatta 50 üstü bile

0|0
    0|0
    • Neden böylesiniz? Yani biz kime güvenicez?

• Sana mesela? :)

• kimse derken ne anlıyorsan :)

• Hepsi deme ama bir kisim cogunluk desen daha dogru olurdu

0|0
    0|0
    • Neden böyleler?

• Çok haklısınız...

• Genelleme yaparak erkeklere hakaret etmekle bir yere varamazsın toplumun içinde dediğin gibilerde olabilir. ama geneli temsil etmez bakıştan bakışa değişir

0|0
    0|0
  • Kızların erkekleri genellemeleri ve erkeklerin kızları genellemelerinden nefret ediyorum..

0|0
    0|0
    • Genel olarak öyle değil mi? Kime güvenicez biz ya...

• Benim mallığım? Pardon?

• Estağfurullah 😇

• Hepimiz götüz evet.

0|1
    0|0
  • tek hucreli yapmıslar yine bizi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklısın aslında ama bir kız sokağa çıkarken o söylediğin yerlerini belli edecek şekilde giyinirse veya açarsa bende bakarım "şuna bak" diye.
    Sıradan ve basit erkek çok fakat kızlar onalardan daha çok ve kendileri bu olaylara sebebiyet veriyor.
    Sadece erkekleri suçlamamak gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Sen neden kendi hemcinslerini aşağılıyorsun? Bir kaç çüküne sahip çıkamayan andaval, bana bakıcak diye ben kıyafet özgürlüğümden neden vazgeçeyim? Ayrıca ben kapalı giyinsem de öküz gibi bakan geri zekalılar var. Avrupa da neden böyle şeyler olmuyor, istediği gibi çıkıyor kimse takmıyor bile? Burda neden çünkü sizin gibiler, "kız usturuplu" giyincek dediği için. Benim anlatmak istediğim ben açsam bile iradeli olcak, kimseyi bakışlarıyla rahatsız etme hakkı yok kimsenin. Bizde yapalım madem, erkeğe laf atalım felan o zaman ya ben aranıyor olurum, ya da erkeğin hoşuna gider.

• Dinin olduğu her yerde sapkınlık oluyor işte böyle. Neyse iyi geceler :)

• Hadi bu dediğine de saygı göstereyim ortam gerilmesin. İyi geceler.

• Doğru

1|0
    0|0
  • Birincisi, erkeklerin bu yönde bir zaafı olduğu yadsınamaz bir gerçek.
    İkincisi, hepsi abazan demek çok çok yanlış.
    Üçüncüsü, çok affedersin ama 30 dan sonra bok düzeliyorlar.
    Son olarak güncelleme de bahsettiğin tiplere de ayar olurum.
    :/

0|0
    0|0
    • Kime güvenicez biz cidden? Napıcaz böyle? Bunlar sevgilisinin yanında başka kızı kesen tipler? Gözlerimle şahit oldum...

• Güveneceğimiz kişiyi çok dikkatli seçeceğiz.. Ya da benim gibi yap, kimseye güvenme. (:

• Öyle de hayat geçmiyor biliyor musun...

• 30 yaşında falan düzelmiyolar daha da beter abazan oluyorlar

0|1
    0|0
  • Ben bu sorudan birşey anlamadım.

0|0
    0|0
    • Yani demek istediğim, tüm erkekler böyle bir fiziğe kanıyorsa, bu kadar aciz basit yaratıklarsa, biz bunlara nasıl güvenicez? Yani bir meme bir g. t oh tamam kıvama geliyorlar. Bir kadına karşı bu kadar acizler.

• @Ansur Önceden daha beterdir sanki be?

• Önceki zamanları bilemiyoruz. Belki de öyledir. ama şimdi bakıyorsun, toplumsal ahlak çökmüş, insan ahlakı pek iy ibir seviyede değil... Ama bunda, aile rolü, çevre rolü de var.

• Okulda birisiyle sürekli bakisiyiduk. Ona sevdigimi soyledim (mesaj attim) goruldu atti. Ama okulda nereye gitsem orda ve surekli bana bakiyo sizce amaci ne? Ne yapmam gerekir?

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...