Yasim 19, hic icki icmedim?

Icki icmedim simdiye kadar hic. Sevgilim cok icermis beraber oldugumuzdan beri ona da icirtmiyorum. Ama bende merak ediyorum o kafayi filan. Simdi sevgilime desem icicem diye bana diycek bu sefer bana icme diyo hanimefendi kendi iciyo diye bir keresinde konusu acildi benim yanimda icersin dedi bende ilerde esimle icerim dedim bisey demedi sonra. Kaybettigim bisey var mi sizce icmeyerek?

Güncellemeler:
Icen kizlar hakkinda ne düsünüyosunuz?

0|1
20|40

En İyi Erkek Görüşü

• içki insanın beynini durdurur düşünmesini engeller bu sayede dertleri bir süreliğine unursun üstelik kendinde olmadığndan kaza yapabilirsin veya pişman olacağın işler yapabilirsin yani hiçbir faydası yok ve vücuda da çok zararlı

1|0
    0|0
    • teşekkürler :) bu arada ben de hiç içki içmedim sadece bildiklerimi söyledim :)

Erkekler Ne Diyor 39

• bundan sonra da içme

3|0
    0|0
  • İçme, pişman olursun, saygını kaybetme onca insana. Kadın dediğin nazik ve zarif olur. İçkidir sigaradır nedir ya

1|0
    0|0
    • Tamam anladim bisey kaybetmemisim o zaman

• @desperado3523 vay arkadaş ya, siz millet olarak hakkaten psikopatsınız. Benim gibi dinle ilgisi olmayan insanı dindar yaptınız ya, eyvallah be, sizin ülkenize bir reset atılması şart. Çokluk bokluktur boşuna dememişler

• hadi birader boş yapma

• kaybettiğin bir şey yok kazandığın sey cok , hz. ömer ne demıs ya da tam cıkartıcam , içki parmağıma değse parmağımı keser atarım , içki içmeyenler diğer tarafta cennet serbetı ıcıcek ,
    kafa güzel olması güzel bırsey degıl cok kotu sende ıckı ıcme kotu seyler gelır bsına kardesım ,

0|0
    0|0
  • Bira değil yıllanmış şarap iç ilk içki deneyimi güzel olmalı ver parayı al iyisinden yanında kız arkadaşın olsun ortam iyiyse harika olur tadını beğeneceksin bunun dışında alkolu uzun süre kullanma zararınadır kaybettiğin pek birşey yok

0|0
    0|0
  • içme zaten abak ben bugin cılkını çıakrdım çok iyi bir şey değil sadece günü kurtarıyr

1|0
    0|0
    • Hmm sorunlarin yok olmuyo ama sana getirisi yok yani o anlik kafan gidiyo

• öneki değil dkendine dikkat et

• Saol sende :)

• hayat karartır.
    hem haram hemde vücuda zarar.
    alışırsan b*ku yersin.

2|0
    0|0
    • Hmmm neden herkes bu kadar iciyo ki o zaman onu da anlamiyorum.

• sebepsiz yere.
      kimileri derdim var içerim bahanesinde ama sağlık gidince bin pişmanlar salaklar.
      ama sen böyle şeylere kafa yoracağına al abdestini kılsana namazını,
      sen Allahın yasakladığı haram kıldığı kötü işe odaklanmaya çalışıyorsun.
      Kişi ile küfür arasında namaz vardır buyruluyor
      namazdan uzak kalmak küfre yakınlık demek. bulaşma bulaşanlardan uzak dur.
      Allah yaptıklarımızdan haberdardır.
      selametle..

• Tesekkürler :)

• cok temizsin gurur duymalisin kendinle namuslu bayan.

0|0
    0|0
  • icmek sarhos olmak degildir, uslubuyla icersin. yemegin yaninda guzel bir sarap. alkol dediginin guzel bir kulturu vardir. baligin yaninda raki, cerezin yaninda bira, kirmizi etin yaninda kirmizi sarap, balkonda rose, yeni yilda sampanya, havyarla vodka, plajda rom. illa sarhos olmana gerek yok. keyif icin bir bardak icebilirsin.

0|0
    0|0
  • Şöyle iç ve olacak

0|0
    0|0
  • Hiç içme eline bişey geçmiyor içmeyincede bişey kaybetmiyosun

1|0
    0|0
  • Tek başına bir kaç bira iç. Müziğide aç. En fazla kusarsın. Ama kendini yoklama öyle bırak gevşe kahkaha at, eğlen.

0|0
    0|0
    • Ya ben nargileyi bile kaldiramiyorum hemen basim dönmeye basliyo ickiyi hic kaldiramam herhalde

• Tamam :)

• Karaciğerde salgılanan bir madde vardır, herkeste olan birşey değil. Bu enzim alkolle birlikte dahada artar (yanlış hatırlamıyorsam) bu enzime sahip olanlar daha sorunsuz içerler.

• Ben tadını bilmiyorum merakta etmiyorum güzel birşey olsa dinen yasak olmazdı neyi merak ediyosun allah allah

0|0
    0|0
  • İçme içince bir şeyler değişmiyor. Dertler yok olmuyor. Olsa bile 5 dakika için peki sonrası? Şiddetli baş ağrıları, pişmanlık paran boşa gitti sağlık boşa gitti. Gerek yok. Tadında iç en iyisi o.

1|0
    0|0
    • Tadi neye benziyo peki?

• Ee güzel degilmis o zaman

• Değil zaten. İçen ya kafasını yaşamak için içiyor ya da ortama ayak uydurmak için. Gerek yok yani.

• miller ile biraya başlayabilirsin. millerin alkol miktarı oldukça az ve tadı güzel. içine azcık limon suyu katsan süpper tadı oluyor :) eski barmenim , alkol üzerine her soruyu sorabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Abartılacak kadar bir durum yok içki işte. İçmesende olur...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yok bu kadar igrenc biseyi iyiki icmedin benim gibi heves icin. bak aklima geldi gine iykk.

0|0
    0|0
  • İçmek güzeldir.

0|0
    0|0
  • sakın evlenmeden bir erkeğin yanında içme... çok merak ediyorsan al evinde iç...

0|1
    0|0
    • Zaten güvendigim biri olmadan o ise kalkisamam sonra kendimden gecerim filan

• kimseye güvenme evlenmeden... ne geliyorsa bu güvenden geliyor başınıza

• :)) haklisin

• içmemiş kalmak daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • Kaybettiğin bisey yok merak etme. Biz hergun ictikte ne oldu

0|0
    0|0
  • Eski barmen olaraktan içki içmenin yaşı yoktur. Hayata bir kere geleceksin. İç bence bir kereden bişey olmuyor, kişiye bağlı tabi. Dertliyken içme ama, tek başına bira içilmez. Bira sosyal içecektir 😀

0|0
    0|0
  • içince ne olacak, başın göğe mi erecek? hem sağlığına zarar, hem parana zarar, hem dinine zarar... yani akıllara zarar...

0|0
    0|0
  • çok sy kaybediyosun. sana var ya baileys seker şurubu absenthe rasberry vodka olmeca gold karışımı bir shot hazirlasam. en uste absenthe yi koyup cakmakla yaksam sonra oni söndürüp icsen var ya. o kafayı bir yaşa 😀

0|0
    0|0
  • Bnde icmedim haram seyde gozunuz olmasin

0|0
    0|0
  • Umarım hiç içmezsin

0|0
    0|0
  • İçen kızları ortalık malı olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Cakir keyif.. dunyamin tek harikasi.

0|0
    0|0
  • Kazançlısın eksiye düşme hep ekside kalırsın sonra

0|0
    0|0
    • Icenler neden iciyo?

• Tamam tesekkürler :)

• 😊😊😊👍

• Sütünü iç yat en güzeli

0|0
    0|0
  • olabilir ona bakarsan yaşım 23 ve bırak ilişkiye girmeyi sevişmedim bile

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 20

• Yok kazandigin birsey var canisi oda ahiret hayatin. Icip napicaksin anasini satim. Zaten az günahlarimiz varmis gibi bide icki icte tam olsun tövbe tövbe bosver bulasma sen

1|0
    0|0
  • bende kendimi bildim bileli içki içmem bir kaç kere denedim sadce ama ben içme hiç başlama derim

1|0
    0|0
  • yarın ölüp ölmeyeceğin belli değil neden erteliyosun veya neden bu kadar elalemin düşüncesini önemsiyosun

0|0
    0|0
  • Biz içtikte ne oldu?

1|0
    0|0
  • İçme o zaman

0|0
    0|0
  • bir tadına baksaydın. Alkol almak öyle ekstra sert, radikal bişey değil.

0|0
    0|0
  • hayır, bence içmemeye devam et

1|0
    0|0
  • Guzel oluyor arada icince deneyebilirsin, herseyi denemek lazim

0|1
    0|0
  • bende hiç içmedim ve bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum aksine kendimi o durumlara düşürmediğim için mutluyum

0|0
    0|0
  • İçip napacaksın iğrenç

0|0
    0|0
  • Hayır içme de zaten

0|0
    0|0
  • Bende içmedim. Napak

0|0
    0|0
  • alkolu fazla kaçırmamak kaydıyla bağışıklık sistemini güçlendiriyor

0|0
    0|0
  • Bok var iç ayyy ne kayıp ama iç iç eksik kalma

0|0
    0|0
  • Ay saçmalama içmesen ölür müsün sanki. İçkiyi de içmeyiver salla beee

0|0
    0|0
  • Birşey kayip etmedin ama hiç daha önce içmemişsen ve çok merak ediyorsan evde kuzenlerinle veya en yakın arkadaşlarınla dene ilk deneyimi bence erkek arkadaşla içmek hiç iyi fikir değil

0|0
    0|0
  • Sevgilimin yaninda içtim. En son banyoda çıplak dansediyoduk

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok şey kaybediyorsun

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• Salak dalga geçiyorum seninle :D Hiç mi kullanamıyorsun kafanın içindekini?

• Çok tuhaf geldi düşüncelerin

0|0
    0|0
    • Neden

• Iradeli olursun umarım bu konuda😊içkisiz kal

• 😂...

• Bok var ic. zikkim ic

0|0
    0|0
Yükleniyor...