Kadın erkek eşittir diyenler merak ediyorum?

Hak talep edildiği zaman kadın erkek her alanda eşittir diye bangır bangır bağıranlar neden maddi konular ve zor konularda bu erkeğin görevidir derler erkekten beklerler hiç anlamam. O halde bu kavram eşitlik değil kadının işine geldiği gibi davranma şekli değil midir?

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ben maddi ve zor durumlarda da eşit olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Günümüzde bile yaş farketmeksizin bir erkeğin kadının gelir durumu ve mal varlığına göre hareket ettiğini görmedim. Tersini düşünelim bir kadının erkeğin durumuna göre hareket etmediğinide göremedim. Ha ağızlarda hep insan olsun adam olsun falan filan denilir ama lafta kalır sadece. Maddi sıkıntılar baş gösterince ciddi anlamda sırt sırta veririz hallederiz diyen kadınlar çok istisna. Yani konu maddiyat ve mal varlığı olunca eşitlik denilen şeyşen bahseden yok sadece erkekten beklenilir böyle şeyler yanılıyo muyum?

• Yoo doğru diyorsun var böyle bir şey ama ben buna karşıyım. Aşk, sevgi cüzdanın doluluğuna göre belirleniyor olmuş hatta

• Teşekkür ederim güzel yorumdu

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim toplum ataerkil bir toplumdur atalarımıza bagliyizdir bizde soy erkekten türer , ürer erkekler daha üstündür
    Tabiki avrupada durum farklıdır kadınlara verilen hak daha fazladır ama ne yazık ki Avrupa yozlaşmanın esigindedir bir toplumda kadını bozarsaniz o toplum bozulur
    Kültürel olarak ta ahlaki olarak ta
    Medya bunun peşinde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• orda insanlıktan bahsediliyor duygusal anlamda bir kadın evi geçindirip kocası evde otursa sence olabilirmi?

0|0
    0|0
    • Ya sen gündemi takip etmiyosun ya da sorumu anlamadın. Eşitliği savunanlar her alanda her konuda eşitiz bizde çalışıyoruz bizde para kazanıyoruz bizde ayaklarımızın üzerinde duruyoruz vs. Her alanda her konuda diyorlar anladın dimi kardeşim insanlık ve duygusallığın içinde maddiyatın ne işi var dimi sevgili kardeşim

• ölmedin sürünüyon mk

• Ergensin anladık bu kadar belli etme bari. Gerçek olan bişeye benim fikrim bu diyerek aksini iddia edemezsin çünkü görünüyor biliniyor. İlla fikir beyan edeceksen o görünmeyen kısımları yan konuları için kullanırsın. Atıyorum evet böyle ama şu sebepten olabilir dersin işte bu bir fikirdir. Mantığın nasıl işliyor anlamadım ki mk

• Hİç bir zaman zengin kadın bulamazsın. Hiç bir zaman para kazanmazlar ama zengin koca isterler. Hadi çalışma konusunda da eşit olalım. Niye erkeklere yemek yaptırma derdinde bu türk kızları?

0|0
    0|0
    • Önce yemek sonra bulaşık sonra ev işleri :))) yavaş yavaş egemenliklerini kuruyorlar :D Cidden günümüzde erkek parası varsa ehh işte biraz saygı görüyor aksi taktirde erkeğin bir değeri kalmadı

• O yüzden türk kızlarından nefret ediyorum. Elin parmağı kadar iyileri vardır yani koskoca memlekette. Bu gün bu konuda bayağa polemiğe girdim

• double standards bro.

0|0
    0|0
  • Feminizm bro
    Boyle birsey

0|0
    0|0
  • kimin nasıl isine geliyosa oyle, yersen

0|0
    0|0
  • Kadinlar erkeklerden ustundur canim kardesim

0|0
    0|0
  • Feminizm koca bulana kadardır. Eşit de değildir, çünkü böyle eksik ve mal bir cinsle aynı kefede olamayız. Kadın işte, mal gibi alır kullanırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...