Hey sen! Çok yedim kilo aldım Nasıl zayiflayabilirim diye soru soran bayan! Vicdanin sizlamiyor mu?

Kendine mi müslümansin? Onca yediklerini eritme derdine mi dusmussun. Allah katında bunun hesabını vereceksin.
Hey sen! Çok yedim kilo aldım  Nasıl zayiflayabilirim diye soru soran bayan! Vicdanin  sizlamiyor  mu?

Güncellemeler:
Yarası olan gocunuyor. Gocunduda

1|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kadını da değil erkeği de aynı halt bu türün!
    Bugün biri de kalkmış bir cüzdan almış 1200 lira verdim bilmem hangi markaya, demiş sonra da cumanız hayır olsun diye eklemişti!

İçimden hay ben senin hayır dileğine demekten fazlasını dedim de neyse...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nasıl bir zihniyet bu ya..

0|0
    0|0
  • Sen ne diyon ya ne alaka şimdi

1|0
    0|0
  • Ne alaka kilo alınır verilir bu şirk koşmak değil kendine bakmaktir.
    Sizler kilolu kızları sevseydiniz kizlarin belkide zayiflama gibi bir derdi olmayacaktı. Saçmalamissin

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama Afrika daki insanlarin aclıgını insanların fazla yemek yemesine degil, milyonlarca parası oldugu halde o ülkeleri sömüren aç gözlü zenginlere/siyasilere bulmalısın..

0|0
    0|0
  • İlk defa sana katlyrm

0|0
    0|0
  • Yiyin anam yiyin elinide varken sadece israf etmeyin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim çok iyi güzel yazmıssında, yani kilo alan insan zaten herkez öyle der, ınsanların 10 da 9 u bunu der, ama afrikali olsun gazzeli kardeşlerimiz olsun veya diğer ac ınsanlar olsun onunla bir ilgisi yok , herşey kimyasal zaten insan hemen kilo alabiliyor mesella benim 5 10kg fazlam var yani göbeklimi dolaşayım illaki dert yakınırız , ama aç kalan kardeşlerimizle bir alakası yoktur yani , Allah düşmanımı bile aç bırakmasın kimse yojksulluk cekmesın ınsallah ,

0|0
    0|0
  • Merak etme ihtiyar yediği hurmalar tirmalar.

0|0
    0|0
  • sisko amerikalar fena yanacak desene.

0|0
    0|0
  • Öncelikle kilo problemini sadece kadınlar yaşamıyor. Ayrıca kilolu insanların çok yemesi eleştirilebilir ama bu ne yani? Onların durumundan elbette memnun değildir.

0|0
    0|0
  • Ver müziği

0|0
    0|0
  • özverili olmak gerek gerçekten

0|0
    0|0
  • Ekmek kirintilarini dahi yerim..

0|0
    0|0
  • bu soruyu eskiden sormustun