Arkadaşım bana kazık atma peşinde mi?

15 yıllık çocukluk arkadaşımla geçen erkeklerden sevgililerden felan bahsediyorduk. bir çocukla tanıştım ama beni beğenmedi iyi bişi vardı tipi de fena değildi. bunu anlattım bana önemli olan karakteri seni sevmesi vb boş konuştu. kendisinin 5 yıllık bir sevgilisi var kendisi bile onu başlarda hiç beğnmediğini söyledi.çocukta herşey var yalnız evler arabalar dükkanlar. yani özetlersek çocuğu parası için sevdi. ben de güzel bir kız değilim zaten zengin birini beklemiyorum buluştuğum adamda orta halli sıradan bir insan.önemli olan karakteri felan demesi zoruma gitti. resmen bana sen çok çirkinsin seni kimsenin beğenmesini bekleme seni seven birni buldum mu kim olduğuna bakma kaçırma yeter ki sen bul ona şükret der gibi geldi. şimdi de bir arkadaşı varmış onunla tanış diyo o arkadaşlarından bana ayarlarmış çok iyi çocukmuş felan dedi. bir insanla sırf insan diye ilişki başlatamam ki. her insanın beğendiği bir tip olur yani. eminmi bana bulacağı tipe kendsi selam sabah bile vermez. onunla arkadaşlığımı bozmak istiyorum bu yüzden.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• düşüncelerinin tamamı doğru gibi

1|0
    0|0
    • bence de. çirkin insanı bile seven karakterlidir demeye getiriyo öyle bşi yok ki adam yokluktan seviyomuş gibi yapabilir dimi. şimdi bu kazığa giriyo resmen

• ben resmen kötü niyet sezdim arkadaşınla arandaki ilişkiyi bir gözden geçir derim

• içim rahatladı valla ben de paranoyak mıyım diyordum sağol

Erkekler Ne Diyor 1

• Reddet gitin ne uğraşıyorsun.

1|0
    0|0
    • reddettim zaten ama arkadaşlığımı bozsam mı

• Mesafe ver anlasın yaptığı hatayı imalı konuş eğer benden uzaklaştın felan derse eğer demesse zaten seni oda takmıyor demektir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...