Yahudi ürünlerini almamaya çalışıyor musunuz?

Yahudi ürünlerini boykot edip almamaya çalışıyor musunuz?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• almamaya çalısıyorum ama her taraf onlarla dolu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• hiç böyle gereksiz/amaçsız eylemlere girişmedim. tamamen reklam kokan hareket bunlar. Yahudileri de boykot etmenin bir mantığı yok onlar da senin benim gibi sadece normal birer insan. İsrail devletini boykot edilebilir. Edilince ne olur? Benim şahsi görüşüm hiçbir şey olmaz, ben küçük değişimlerin büyük farklılıklar meydana getireceğine inanmıyorum tıpkı ülkemizdeki akp dışında başka parti seçmeni olup "bir oy bir oydur" mantığıyla/umuduyla gidip kendi partilerinin seçimi kazanacağı veya akp nin baştan gideceğine inanması gibi.. Bunlar sadece küçük düşünceler..

0|0
    0|0
  • hayir calismiyorum.

0|0
    0|0
  • niye boykot edeyim en hesaplı hangisiyse alıyorum... yahudi cesaret madalyası alanlar var bu ülkede, ben niye ürünleri almayayım...

1|0
    0|0
  • Ya avel misiniz siz? O mallar ülkeye ihracat edilmeden önce çoktan devlet tarafından parası ödeniyor zaten. Siz ülkeye girmiş malları almamakla yahudilere değil ekonomiye zarar veriyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Kaliteli ürün yaptilarsa neden almayayimki? Merak etme onlara bizim boykot yapmamizin etkisi olmaz onlar ticari pazarlarini zaten olusturmuslar. Bunun yerine sen akilli ol daha kaliteli urunler yap senin urunlerini alalim.

1|0
    0|0
  • AKP nin çıkarttığı tohum yasasından sonra yediğimiz sebzelerin yarısı İsrail malı

2|0
    0|0
  • hiç öyle bir gayretim yok ürün kaliteliyse alırım benim için şunun bunun ürünü değil kaliteli olması önemli

0|0
    0|0
  • Dikkat etmiyorum

0|0
    0|0
  • devletimizi yöneten adam yahudi ürününü alsak ne olacka

0|0
    0|0
  • Bana ne ya :) kasmaya gerek yok öyle ya da böyle tüketiliyo

1|0
    0|0
  • heryer dolu almamak mumkun degil.. debelenmeyin bosuna yani

1|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Sokayımmyahudilere

0|0
    0|0
  • Sebze meyveyi bile. ithal eden bir ülkede yaşıyoruz neyin boykotu bu😊

0|0
    0|0
  • Şu iletişim kurduğumuz web sayfasının üretildiği yazılımlar bile yahudilerin ürünü.

0|0
    0|0
  • Evet cogunluk yapiyorum

0|0
    0|0
  • Evet..

0|0
    0|0
  • :D:D aç geziyoruz

0|0
    0|0
  • kendi ekonomi mi düşünüyorum o yüzden jhayır

1|0
    0|0
  • Evet. Lakin her şeyde hemen hemen her üründe parmakları var bu deyyuzarın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayır. Zaten etrafına baktığında gördüğün şeylerin tamamı onlara ait. Boykot edenlerle dalga geçiyorum. Tıpkı sözde 'eğitim' için kurdukları kamplarda kapitalizmi yerden yere vurup akşam Amerika'dan ithal çadırlarda uyuyan hdpliler gibisiniz. Onlara da böyle gülüp hepsini yerin dibine sokmuştuk.

Osmanlı büyük hata yaparak bu dünyaya emperyalizmi, kapitalizmi getirdi bir kere. Kaçış yok artık. Boşa çabalamayın.

0|0
    0|0
  • Herseyi yahudiler uretiyor farkinda misin

1|0
    0|0
  • evet alıyorum ngyu

1|0
    0|0
  • türk ürünleri malzemeden çalmayıp kaliteli ürün yaptıklarında almamaya çalışırım ama yahudileri markette boykot etmek gerçekten çok çok komik

1|0
    0|0
  • Yediğimiz meyve sebzenin tohumunu Yahudilerden alıyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • mümkün olmuyor maalesef

0|0
    0|0
  • hayır gayette kullanıyorum menunum
    ne var yahudiyse yani

0|0
    0|0
  • Hepsi yahudi ac kaldik o zamn

1|0
    0|0
  • mumkun degil ki

0|0
    0|0
  • Yoo mal mıyım ben

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Kaliteli olan herşeyi alırım.
    Verdiğim paranın karşılığı önemli benim için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...