İlk defa uçağa bineceğim çok heyecanlıyım bakar mısınızzz :) ?

şimdi ben bileti internetten aldıktan sonra havaalanına gidip ne yapmam gerekiyor adım adım anlatırsanız seviniriim çok heyecanlıyıım :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yurt ıcı ucacaksan bır saat onceden gıdıyorsun havaalanına checkın ışlemlerı ıcın hangı havayolu ıle ucacaksan o şirketın bankosunun onune gıdıyorsun ışlemlerını yaptırıyorsun orda bıletı sana verıyorlar egerkı cam kenarı veya korıdorda oturmak ıstıyorsan gorevlıye soyluyorsun ona gore bılet verıyorlar sonra bagajını teslım edıyorsun THY 21 kg yurt ıcı dıgerlerı 15 kg bagaj verme hakkın var yanına 7 kg el cantası ayrıca alabılıyorsun sakın yanına sıvı turu şeyler alma aseton tırnak makası bunları bagaja ver sonra havalanındakı dıjıtal panolardan hangı kapıdan cıkacagını takıp et orda yıne bılet kontrolu sonra ucaga bınıyorsun ıyı ucuşlar sanayurt dışı daha farklı

0|0
    0|0
    • ya böyle uçağa giderken nerden gidicez :/ çok karmaşık gibi yaaaa :(

• yok oyle olmuyor asıl bıletı havalanında alıyorsunuz cunku ınternetten aldıgınız sadece onay kagıdı asıl havalanındakı bılet alınca cam kenarı dıye soyluyorsunuz

• anladıım tekrardan teşekkürler :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• gişeye gidip rezervasyon kodunu veriyorsun bileti veriyorlar işte bazen yerini sen seçebiliyorsun uçak kalkmadan yarım saat önce içeri girersin kontrollerden geçersin sonra uçaga gidiyorsun tabi ilk oldugundan kemeri takarken zorlanabilirsin ve ilk kalkış süper yani o his falan :D inişler ve kalkışlar heyecanlı bide trüblansa girerse falan yoksa bir şey yok yani sakin ol , sakız almayı unutma kulagın tıkanabilir basınçtan

0|0
    0|0
    • gişe derken yerini sen seçebiliyorsun derken :/ ya uzaktan karmaşık duruyor havaalanı ya :D

• hahah çook teşekkürler :)

• rica ederim :)

• Havalanına gittikten sonra uçacağın yere göre iç hatlar dış hatlar gidiyorsun check in işlemleri var pnr kodun ile kimligini verip biletini alıyorsun kontrolden ya da gümrükten geçiyorsun uçağın kalkacağı körüğe gidiyorsun ve biletin ile kimligini son bir kontrolden sonra uçağa alıyorlar olurda körükten binmezsen otobüs gelir uçağa kadar götürür

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Rica ederim unutmadan bir saat erken git birde biletinde ağırlık miktarı ve eline alabileceğin yük adeti yazar genelde business olmadığı sürece bir adettir onun ağırlık ölçüsü yoktur :)

• unuttum ya valizi verip bileti almıştım galiba :S ama şunu unutmadım havadaki hali değilde karadaki hali daha heycanlı ucağın hele o yükselme anı süper :D

0|0
    0|0
  • Naneli şeker alın. zihni rahatlatiyo. İnanılanın aksine cam kenarına oturun ve aşağıyı seyredin. Camdan aşağıya bakmazsaniz; kendinizi bilinmez de hissedersiniz ve insan en çok bilmediginden korkar. en kritik an uçağın kalkıştan itibaren ki 5 dakika ve iniş sürecidir. Bu ikisinin arasında rahatsiniz. otobüsteymiş gibi. Hayırlı yolculuklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimliğini gişeye ver gerisi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...