İstanbul'da Yaşam Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz?

Arkadaşlar Merhabalar, Ben Diyarbakır'da Yaşıyan Bir Bireyim ve Burada Mal Varlığım Azda Olsa Var, Ortalama 400 bin Lira Param var... Sorum Şu Olucak Size, Bu Para ile İstanbul'da Ev Satın Alabilirmiyim ve Oraya temenni yerleşmeyi düşünüyorum... Zaten bir ben birde Annemle Yaşıyorum Başkada Kimse Yok... İstanbul'da Yaşamak Hakkında Sizden Bilgi Alabilirmiyim?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 2 tane ev alirsin o parayla
    Birini kiraya verirsin felan gul gibi gecinip gidersiniz

0|1
    0|0
    • İş yeri açmak gibi bir düşüncemde var ve Diyarbakır'da Artan Savaştan gerçekten çok sıkıldım ve bu savaştan uzak durmak en iyisi... Annemle Konuştum bu durumu oda onaylıyor... bakalım artık hayırlısı... Görüşün İçin Teşekkür Ederim...

• Herşeyin Hayırlısı Diyelimde Arkadaşlar Kırıcı Olmayalım Birbirimize.. Gözüm Fazla Yukarlarda Değil.. Ortalama birşey diyorum sadece...

• Beyinsiz kezban ahdjfjjdj

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul beyfendisi olarak söylüyorum bence istanbula gelme neden mi? Trafik kalabalık stres bu 3 lü Kesmez mi? Ne olduğu belirsiz insanlar binalardan artık evlerin içi dikizleniyor.. kesmedi mi? Yolda yürürken dibinde balgam atan insan manzaraları yerlerde kedi köpek dışkıları ne demişler istanbulun taşı toprağı altın. Git bir sahil kasabasına orda 400 bin TL Ye gül gibi yaşayıp gidersin arabada alırsın evde iş de kurarsın güzel kardeşim İstanbul'da düzgün bir ev senin parana yakın daha ne diyeyim bir boğaz manzarası havası almaya gel o da yalıllardan alabilirsen.

0|1
    0|0
    • Eyw. Kardeşim :) :) Bakalım Artık Hayırlısı Allah'tan.. Kısmetimizde Ne Varsa O Olacak.. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• O paraya 1+1 anca Esenler bağcılara gidersen bulursun

0|1
    0|0
    • yok yaa, :( o kadar pahalı yani..

• eskişehir o kadar pahalı değil Ankara polatlı falan mantıklı yerler

• Yaa Diyarbakır'da Elit Yerde Yaşayan biriyim ve varoşların olduğu bir yerde yaşamam gerçekten zorlanırım... Yaa Adam Akıllı Bir yer olsun 400 bini gözü kapalı vereyim.. En azından bileyim ki evim diye bileyim...

• nerden buldun o kadar parayı bende istiyom

0|1
    0|0
    • Rahmetli Babadan Kalma 3 Tane Ev.. Satmam Halinde 400 bin lira yapıyor... Bakalım artık istanbul'a yerleşmeye niyetimiz var...

• İstanbul bahçelievlerde çamlıkahvenin aşağısında brezza internet kafe var satın al orayı işlet ayda 15 bin falan kazanabilirsin

• Cafe İşleri Günü Kurtarma İşleri, Onun Yerine Daha Farklı Düşüncelerim Var.. Kısmet Olursa Daha güzel yatırımlarım olacak... Mesele Diyarbakır'da Sabah Kahvaltıda Ciğer Yenir :) Orada Bu Kültürü Yayacam.. :) Sana İğrenc gelebilir ama diyarbakır ciğeri ile sabah bir kahvaltı yap bak neler oluyo :) :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş öncelikle 20 sene İstanbul'da yaşamış biri olarak söyliyim.
    Sakın bağcılar, esenler , gazi osman paşa sultan gazi arnavutköy habibler esenyurt gibi bu tarz yerlerden ev alıpda yerleşme. Oralar İstanbul sayılmaz oralar çilebul. dur adı
    Kaldıki 400 bin tl ye anca o saydığım yerlerden ev slırsın oda gene o mahallenin varoş yerlerinden. yani gazi osman paşada bir sitede evler gene en az 850 bin lirasan başlar.
    Aşşağıda 2 ev alırsın diyenlere bakma onlar gece kondu mahalleşerindeki eve benzeyen yapılardan bahsediyorlar.
    Kendini az daha zorlayıp bakırköy beylik düzü ataşehir gibi biraz daha elit yerlere yaklaşmaya bak

0|1
    0|0
    • Niyetim Beyoğlu Tarafında Var.. Aynı Zamanda Orada Amcamın Kirada Olan bir dükkanı var ve orada iş yeri açmayı düşünüyorum... Farkındayım İlk Etaplar Zorlayacak beni fakat zorlayacam bütün şartlarımı... Kısmet Diyelim Artık... :)

• Hayırlsı hakkında

• Yerleşilir lüks semtlerine yerlesemezsin yerleşmede zaten yaşanacak yerler değil helede Anadolu insanına tam ters gelir sancaktepe Sultanbeyli civarlarında daire alınır şu an en çok değerlenen yerler hemserinde çok olur orda abi ne üzerine dükkan açmayı dusunuyosun

0|1
    0|0
    • Reklam Ajansı Kardeşim... Web ve Grafik Tasarım Uzmanıyım, Kısmet Olursa Küçük Bir İşletme Açıcam... Kartvizit, Broşür, Katalog, Açık Hava Reklamları, Web Tasarım Üzeri Düşünüyorum..

• Ben senin yerinde olsam antalyada yerleşirim ne işim var İstanbul'da

0|1
    0|0
    • Abim Doğru Diyonda Ticaretin Kalbi İstanbul olmuş.. Mecburiyetten İstanbul Diyorum.. Vallaha Diyarbakır'dan Kurtulalımda neresi denk gelirse artık..

• Bahsetmiyorum genel fiyat bunlar kepez bölgesinde 100 milyar olur sahile yakın yerlerde 200 e çıkar 2 + 1 olur genellikle

• Peki abim kusura bakma kafanı şişirdim gece gece.. :) Tekrardan teşekkür ederim.. :) iyi geceler.. :)

Yükleniyor...