Toplu taşıma araçlarının artıları ve eksileri nelerdir?

Toplu taşıma araclarının artıları ve eksileri nelerdir?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Artısı çok

0|1
    0|0
    • Partisini jiye saymadin. Aslinda eig vermicektim de sana hadi kiyamadim:)

• Yerim seni yerim 😍😙😘😗😍😍😗

En İyi Erkek Görüşü

• Bu trafikte hiç bir artısı yok metro olmayınca.. Ancak çoğu metro istasyonunda çıkış için yürüyen merdiven varda iniş için yok.. Malların belediyecilik yaptığı bir ülkede hiç bir şey doğru olmaz zaten..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• koltuklar rahat oluyo kafayi cama dayadinmi o gelen titreme sesi gibisi yoktur eksileri pis kokan zenciler adamlar ayda bir dus yapiyo hijyen diye bise yok dis fircalama yok vs

0|1
    0|0
    • profıl resmın gta 5 ten kel adam demı , berbere gorutup sac sakal sekıl yapmışın :D

• nasil 50tl burda 35euro 115tl gibi bise turkce denemedim yoktur bence orjinal severim ben senin olayi bende yasadim yeniden denecin missionu ve patch updatelari yap herzaman

• Parch upteleri derken knka. Ben buraadayim vallahi geçen de gittim 49 TL idi. Ama korsan alirim 30 TL te almistim. Black ops 3 2 asasian creed hepsi korsan 3 kuruş veriyom yüz liralik zevk aliyom:)

• Doğaya salına karbon monoksit oranını dolaylı yolda düşürmekteler, daha ekonomikler, trafik kalabalığının önüne geçmekteler. Eksi yönleri fortçulara davet çırmaları.

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...