İnternetten tanıştığınız kişilere güvenir misiniz?

İnternetten arkadaş ya da sevgili olarak tanışıtığınız kişilere güvenir misniz? #büyükyorumcu
İnternetten tanıştığınız kişilere güvenir misiniz?

Güncellemeler:
...

2|0
49|13

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş olarak tanışırsam buluşmak isterim. Ama genede çok derine inmem sanırım :) reelde yeterince vakit geçirmeden borç al ver falan yapmam :) internetten sevgili olarak tanışmam kimseyle. Ha ama ilerlerse o yöne , olabilir neden olmasıb.

Netteki insan güvenilir değilde reeldeki güvenilir mi?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 48

• İnternette bir aile ile tanıştık bizi Antalyaya taşınmaya ikna ettiler, geldik bizi dolandirdilar :D
    Şimdi onlar hapiste biz onlar sayesinde burda güzel yuva kurduk :D hahahahsh

1|2
    0|0
  • Bir kişiye güvenerek telefon numaramı verdim. Gerçek hayatta buluştuk ve çok güzel vakit geçirdik. Hâlâ daha arkadaş olarak görüşüyoruz. 😊😻

0|2
    0|0
  • Evet. İki ucurum ve arasi boşluk, biri o biri ben. Önce ona bir ip uzatirim. Onu tanıdıkça, iletişim kurdukça bu ip halata dönüşür.

0|1
    0|0
  • Maalesef güvenemem.

0|1
    0|0
  • Pek sayılmaz.

0|1
    0|0
  • Aşk meşk değil de arkadaşlık olarak evet internetten görüşüp gerçek hayatta buluştupum kişiler var bence eğlenceli oluyor.

0|1
    0|0
  • Hayır ben normalde de kimseye pek güvenmem

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Güvenmiyorum 😄

0|1
    0|0
  • Liseden yeni mezun olmuştum. Ailevi problemlerim vardı. Psikolojik destek alıyordum. Tam o dönemimde Ali isimli biriyle tanıştım. O ve çevresindeki insanlar. Facebook üzerinden sürekli görüşüyor hatta Yelizle telden bile görüşüp dertleşiyorduk. Ali benim olmayan abimdi sanki. Yeliz de kız kardeşim.. İnanılmaz yakın olduk birbirimize içimizi açtık derken fake olduklarını öğrenip yıkılmıştım. Bir daha da kimseye güvenmedim zaten.

0|1
    0|0
  • bir süre konuştuktan sonra beynimde bir profil oluşur.

0|1
    0|0
  • Sanırım güvenilmemesi gerekiyor. En azından alışveriş konusunda para konusunda ve aşk konusunda güvenmek insanın başına iş açabilir ya da üzebilir. Bunun dışında dikkatli olarak arkadaş olunabilir. Sonuçta kimse robot diyil.. Konuştuğumuz kişiler birer insan. İyisi de var kötüsüde.

0|1
    0|0
  • analiz ederim, gözlemlerim, davranis ve cümlelerini incelerim iyice ardindan güvenme süreci ya baslar ya da baslamaz

0|1
    0|0
  • Güvendigim arkadaslarım oldu

0|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki normallerden dha güvenilirler

0|1
    0|0
  • Ağzından bal damlayan arının bile kıçında iğne var. Ne güveni? 😁 Hele de sanaldan :D

0|2
    0|0
  • 1 kişiye güvendim

0|1
    0|0
  • Reelde tanıştığım insanlara ne kadar güveniyorsam. Şu ana kadar nette tanıştığım insanlar birebir el sıkışıp tanıştığım insanlardan daha kaliteli çıktılar zaten.

0|1
    0|0
  • Güvenmiyorum

0|1
    0|0
  • Hayır güvenmiyorum

0|1
    0|0
  • Genelde güveniyorum , güvenmediklerim (ya da bana güvenmeyenler ) yol alıyor..

0|1
    0|0
  • Birisine güvenmek istedim, böyle bir hata yaptım ama şu an yapmadığı kalmıyor.

0|1
    0|0
  • Güvenmem😌

0|1
    0|0
  • 1 kişiyle konuşuyorum, güvenirim ama %100 değil, dert ortağım gibidir kendileri.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayr

0|1
    0|0
  • Sevgili olarak değil ama arkadaş olarak güvenebilirim. 😊😊

0|1
    0|0
  • Güvenemiyorum :/

0|1
    0|0
  • 3 yıl önce internetten bir cocukla tanistim o gün bu gün hala sevgilim ponçik ya

0|1
    0|0
  • Guvenmem bulusmam mesela

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 12

• Güvenmiyorum normal real insanlara bile güven olmuyor ki kendinden başka kimseye guvenmemek en doğrusu

0|1
    0|0
  • Güvenirsin

0|1
    0|0
  • 19 yıllık arkadaşıma bile güvenmiyorum.

0|1
    0|0
  • bir kaç kişiye

0|1
    0|0
  • Güvenilcek insanlar var

0|1
    0|0
  • İnternet arkadaşları en iyileridir ve açıkcası herkes bir şansı hakeder

0|1
    0|0
  • Güvenilecek kişiler olduğu gibi güvenilmeyecek kişilerde var

0|1
    0|0
  • cok guvenmemek lazim

0|1
    0|0
  • Bu konuda acı tecrübem var. Bu yüzden kimseye güvenmem. Hep tedbirli davranırım.

0|1
    0|0
  • Sen guvenilirmisin

1|1
    0|0
  • Çok nadiren olur

0|1
    0|0
  • asla...

0|1
    0|0
Yükleniyor...