Arkadaşlar çok acil yardımcı olur musunuz?

İyi akşamlar, bir kaç gün önce bir kızın nişanlımı rahatsız ettiğini öğrendim, daha sonra bu kızı arkadaşım tanıdığını ve numarasının onda olduğunu söyledi, bende numarayı alıp emin olmak için kızı bir kaç defa aradım ama açmadı daha sonra kendisi ben iki farkli numarayla geri dönmüş gördüğümde tekrar aradım kıza kibar bir şekilde sordum, kendisi bana hakaret etti bende aynı şekilde karşılık verdim.
Bu arada ben açıköğretimden okuyorum o olaydan 4 gün sonra o kızın okuluna özel ders için bir hocayla görüşmeye gittim o sıra da okulda yangın tatbikatı varmış herkes aşağıya indi daha sonra ben bir arkadaşla yukarıya lavaboya çıktım ardından o kız ve arkadaşı geldi bana sürtünerek geçtı bende dayanamayıp ona nişanlımı rahatsız eden kız senmisin diye sordum, o da bana elini kaldırarak 'bikere bana sesini yükseltme' dedi elini bende elini indirmesini söyledim kolumdan tutarak beni ittirdi ve öylelikle okulda kavga ettik, daha sonra kiz savcılığa gidip beni şikayet etmiş onlar planlı yaptığımı düşünüyolar ama sonra şikayeti geri çekmiş bu durumda beni yinede savcılıktan çağırıyolar neden? Ve en fazla ne olabilir?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sorusturma acilmis yani ne oldu diye cagirilmissin. Sikayet geri cekildiyse problem yok beraat edersin :P :)

1|0
    0|0
    • Konu kapanır dimi? Yani şikayet geri çekilmesine rağmen gitmem normal mi?

• Anladım çok teşekkür ederim

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...