Kendi halinde kirada oturmak mı? Aile binasinda oturup baskalarinin dertleri yüzünden strese girmekmi?

Merhaba arkadaslar ciddi olarak cevap vermeyecekler yazmasın. biz 4gelin aynı bina da oturuyoruz. Herkesin evi ayrı aile binası diyeceğiniz tarzda bizim ailemizin bir sıkıntısı sorunu yok Allah a çok şükür fakat eşimin kardeşiyle ilgili bir sorun oldu mu direk haberimiz oluyor ve bende bu durumlardan etkileniyorum. Artık kirada olsa bir eve çıkalım ailenden uzak diyorum eşime ve çevremdekilerden tepkim hep otur yerinde kirada oturmak kolay mı diyor. bulunduğum muhiti de sevmiyorum aslinda. Sizce kira da oturmak mı? Yoksa herşeyi kulak arkası etmek mi bari uzakta olsak bukadar etkilenmezdim heralde diyorum. Hadi diyelim otur yerli yerinde bosver milleti diyenler olcak. umursamazsam gormemezlikten gelirsem eger bu olaylardan kafayi tirlatmazsam tabi umursamamayı nasıl basaracagim.(oturdugum semtten de memnun degilim tekrar soylemek istedim)

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• direk baska yere tasinin hayatina huzur gelir ciktiginiz evide kiraya verin islem tamam

0|0
    0|0
    • Kiraya verseler keske ama olmuyor , illa yakinlarinda olcaz , haydi herkesin konusunda ortada kaliyordukta kndi konumuzda ortada kaldik iyice bir kiyida takili kaldik okyanuslarla bogusup baska yerler kesfedemeyecegiz sanirim.

• Nerden anladiniz

• tecrubeeeeee yasim 49 benim hayatta cok sey gordum... koloni halinde yasamayi severler kendi aileleri eslerinden daha onemlidir parayi herzaman en buyuk abi ya da baba kontrol eder esin kucuk kardesse herzaman hava alir ve onlara bagimli yasar... paralari olsa bile soylemez belli etmezler parayi gomerler.,... tek bildikleri arsa almak cay ekecek alani genisletmektir.. gecmis olsun...

En İyi Kız Görüşü

• E cevabı kendin vermişsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kira iyidir

0|0
    0|0
    • Neden? Eşim en buyuk ogullari diye ailesi bu konu da hep onu ikna ediyorlar birsekilde en ust kati bize vermisler ses yukardan duymayalim diye, araba vs aldilar ama hep buyuk oldugu icin arada o kaliyor iste. Tersleyemiyorda anne babasini karismiyorum diye hep kardeslerinin sorunlari bizim evde tartisiliyor baska ev yokmus gibi tamam belki yonetim esimin elinde olabilir diycem ama o da yok tartsildiktan sonra yine ayni seyler insan bosuna kosturduguna uzuluyor okadar ikramlar vs canim cikiyor.

• kira huzur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ev alma şansınız yokmu? Ya da eşini işine yakın bir yere taşının. yol mesafesini bahane ederek

0|0
    0|0
  • Birden böyle aileden uzaklaşırsanız kocanın ailesiyle problem olmaz mı

0|0
    0|0
  • Hala mı ya? :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...