Polisleri sever misiniz ?

Polisleri çok severim. Özellikle Polis Özel Harekat. Bu ekip çoğunlukta Doğu'da terörle mücadele ediyor. Yunusların desen ayrı bir karizması var zaten. Onu geçtim ülkeyi koruyan, kötülerin yakalanmasına ve ülke huzurunu sağlamada bir numaralı meslek olan Polisliği ben çok severim. En çok da saygı duyulan mesleklerdendir.

Polislerimizi sevmeyen haindir.

Polislerimizi sevmeyen Türkiye Cumhuriyeti topraklarından gitsin.

Polislerimizi sevmeyenler zor durumda kaldıklarında 155'i çevirmesin.

0|1
11|18

En İyi Kız Görüşü

• Polislerde neticede insandır
    Abartmayın bu kadar

0|1
    0|0
    • Abarttığımız yok. Ama senden çok daha işe yaradıkları da kesin.

• İnsanın iyisi kötüsü olduğu gibi her mesleğin içindede iyisi ve kötüsü vardır kimse kusursuz ve günahsız değildir..
      Sen olayı yanlış yorumluyorsun..
      Rüşvetçi polisler için ne düşünüyorsun?

• Ben hepsi iyidir demiyorum. İçlerinde elbette görevini hakkıyla yapmayan vardır.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu başlığı yazan cahil sana sesleniyorum... Kaç kere akademide derse girdin kaç kere devlet harp okullarında eğitim aldın? Ula mal bu iş para ile dönüyor. Gir bak o polis olanların çoğu üniversiteden sonra iş bulamayan ve polisliği son çare olarak gören ha içlerinde daha asilleri varmıdır elbet vardır. Gelip zırvalamışssın resmen. Neymiş vatanseverlik falan fisan... Ulan çoğunun cenazesi evlerine geldiğinde hükümete devlete sövüyorlar evladımızı öldürdünüz diye... Unutma senin gibi bir poktan anlamayan embesiller anca yazarda yazar. Maaşlar şu an çok dolgun haberin olsun nedeni de şudur sana söyleyeyim. Devlet baktı gönüllü olarak gelecek er erbaş yok baktıki sahte vatanseverler gelmiyor dediler bunları para çeker ve öylede oldu... Kusura bakma ama herşeyden en üstün derecelerde faydalanıyorlar... Ha ölüm riski var dersiniz ya sanki mühendis olunca doktor olunca ölmüyorlarmı? Burda Eğer sayıca çok falza geliyor ölümler buda polisin pöhün kendi birimlerine verdiği eğitimin ne kadar kalitesiz olduğunu gösteriri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevmek ne kelime çocukluğumdan beri hastasıyım :)

0|0
    0|0
  • Polislerimiz candir💪

0|0
    0|0
  • Polisleri bende çok seviyorum en çok da çevik kuvetleri seviyorum

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • Sevilmez mi ya onlar can cann allah başımızdan eksik etmesin onları. tüm kötülüklerden korusun

1|0
    0|0
  • Bencede çevirmesin şerefsizler. Polis candır.

0|0
    0|0
  • Bir polis kızı olarak söylüyorum, objektifim ve saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Severim, sonuçta onlar bizim vatanımızı korumak için canlarını feda ediyorlar

0|0
    0|0
  • Pöh hastasıyııııım bulursam hemen evlenicem 😍

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kadına şiddet olayında olay yerine gelmeyen ya da saatler sonra gelen, susma sustukça sıra sana gelecek diye slogan attığında anında damlayan mülkiyeti insandan çok koruyan devlet, iktidar kuklası bir meslek grubunu sevmem aptallıktan başka şey olamaz. Saygı duyduğum tek yönü terörle mücadele.

0|1
    0|0
    • Yani bunun gibi hatalarda genel olarak sevmemek ne kadar doğru? Hata olabilir, gecikme olabilir onlar da insan. İktidar kuklası sözüne de katılmıyorum.

• Allah razi olsun dostum

0|0
    0|0
  • eskiden sevmezdim çünkü fonksiyonları yoktu ama artık iyi iş yapıyorlar sokakta millete eşkiyalık yapan gördüğüm an arıyorum alıp götürüyorlar asayişi sağlıyorlar. elleri dert görmesin

0|0
    0|0
  • genel olarak sevmem turk polislerini severim emme.

0|0
    0|0
  • Sevmem. Zorda kalırsam ararım işleri bu.

1|0
    0|0
  • severım

0|0
    0|0
  • içlerindeki paralelciler hariç

0|0
    0|0
  • kimse kusura bakmasın ama onlar boşuna para almıyorlar orda huzur sağladıkları yok huzursuzluğu yaratıyorlar kimse kimseyi sevmek zorunda değil kardeşim!!! ve o numara arandığın da onlar eşşek gibi görevlerini yapmak zorundalar...

0|0
    0|0
  • yaşasin türk polisi

0|0
    0|0
  • kardeşim askerini polisini sevmeyen, vatan haini şerefsizdir...

0|0
    0|0
  • evet severim ama iyisi vardır kötüsü vardır

1|0
    0|0
  • evet kendimi çok severim :)

0|0
    0|0
  • Sevmeyenin karısını harcayayım😉 Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Köpek severim ama saldırgan olan köpeklerden uzak duruyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben çok severim bizi koyuyolar niye sevmiyeyim ayrıca polisler olmasa 20 martta Türkiyenin %70i hastanelikti sadece 1 dönem sevemedim o da berkin elvanı haksız yere vurdıklarında ama şuanda seviyorum bütün polisler bir değil

0|0
    0|0
  • Tayyipçi olmayanlarini severim

0|0
    0|0
    • Şu at gözlüklerinizi bir çıkarın m.. k. Her şeyi siyasete bağlıyorsunuz.

• Cunku devletin kuklasi cogu polis. Siyasete keske baglamasam ama onlar kendini bagliyor siyasete

• Parasıyla yapıyolar, sanki babalarının hayrına yapıyolarmış gibi anlatmışsın.

0|0
    0|0
    • O doğudaki Özel Harekatlar isteselerdi Özel Harekat olmazdı. Gönüllüleri alıyorlar zaten. Herkesi kendin gibi korkak mı sanıyorsun

• Abi evime pkk saldırsa 155 i ararım gelir kurtarır polis, zaten görevleri bu değilmi? Ya kimi aramamı önerirsin onu söyle?

• :D Kendi haline birakin

Yükleniyor...