Kadınlara yapılan cinsel saldırı?

http://www.habervehayat.com/dunyada-en-cok-tecavuz-edilen-ulkeler-hangileri/ 2015teki verilere göre en çok tecavüz olayının yaşandığı ülkeler bu şekildeymiş. Görüşlerinizi alalım?

Güncellemeler:
Türkiyede'de çok var böyle olaylar. Hadi biz de dini ve kültürel etkenlerden dolayı oluşan bir baskı var. Yurt dışı bu konu da çok daha rahat. Yine de yönelimlerinin sebebi ne?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç inandırıcı gelmedi çin hindistan gibi ülkeler varken isveç ne alaka

0|0
    0|0
  • hep bu ayristirma ve gruplastirma insan oglunun sorunun taa kendisi iste.

0|0
    0|0
  • Listeye bakmadım henüz ama Türkiye 1. sırada değilse bakmayın. Yanlıştır.

0|0
    0|0
    • Ülkemizi bu şekilde karalamayın. Farklı haber sitelerinde de var sıralama. Türkiye listeye girmemiş.

• Karalamayalım mı? Kızım sen mağarada falan mı yaşıyorsun? Tecavüz olayının kadına şiddetin yaşanmadığı gün mü var. Türkiye niye listeye giremedi ben sana söyliyim kadınların çoğu toplum tarafından dışlanma korkusundan tecavüze şiddete sessiz kalıyor utanıyor söyleyemiyor. Kravat takan sapıklarımız 2 sene sonra sokağa salınıyor senin televizyonlarda haberlerde gördüğün tecavüzler cinayetlerle sınırlı mı sanıyorsun ülkede ki polise medyaya yansımayan ne kadar olay var aklın kesiyor mu senin.

• Bunları tasdik etmiyorum ben. Sadece her şeyin biz de varmış gibi konuşulmasından rahatsızlık duyduğumu söyledim. Diğer ülkeleri göklere çıkarıp kendi ülkelerini yermek yerine, durumu değiştirmek için çaba gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

• korkup susanlar olmasa Türkiye'de neler çıkar neler...

0|0
    0|0
    • Bazı ülkeler de hepsinin tespit edilemediği yazmış. Korkup susanlar bir tek biz de olmuyor sanırım

• damacanaya hayvana tecavüz edenlerin olduğu bir ülkede, neler çıkar neler...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...