Lütfen falıma bilenler bakabilir mi?

Lütfen sadece bilenler yorum yapsın

Lütfen falıma bilenler bakabilir mi ?

Güncellemeler:
Güncel
Güncell

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor zamanlar geçirmişsin, ileride bir bolluk ve ferahlık görünüyor baya hem de ama üzgünüm ki tekrar kısa süreli bir sıkıntılı zamanın daha olacak akabinde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 kişiden haber gelicek sana birisi eski sevgilin sanırım diğeri aile içinden birisi K ve N harfleri çıkmış önceden yaşanan bir olay seni çok üzmüş sanırım depresyona girmişsin fakat o olayla ilgili herşeyin düzeldiğini düşünüyorsan veya düzeceleğini düşünüyorsan yanlış düşünüyorsun çünkü uzun süre farkında olmadan etkisi altında kalacaksın ( sanırım bu olay tehdit , şantaj vs gibi) uzun bir yolun var ve çok temiz , sıkıntı çekmeden güzel şeyler yaşayacağını düşünüyorum daha uzun bakardım ama çok fazla bakınca bunalıyorum :DD 2. fal isterseniz 15 lira iban no atabilirim :D

0|0
    0|0
    • Hmmmmm

• K ve N harfleri derken isminin içinde k ve n olan birisiyle tanışıcaksın anlamında kenan gibi kürdan gibi vs rica ederim bu arada :)

• Peki o kişi erkek mi ve nasıl bir tanışma olacak biliyo musun

• 2 haber alıyorsun. Biri olumlu biri olumsuz. Olumlu olanda ısrarcı olursa kalıcı değişimler olacak hayatında. Bu olumlu ısrarı yapan kişi ahlaklı biri olacak ve seni aşırı ahlak üzerine çağıracak diğeri ise tam aksi. Maddi açıdan geçireceğin değişken günler tercihine bağlı...

0|0
    0|0
    • Peki bu haberleri bana kim verecek nasıl birileri tanıdık mı acaba?

• Evet söyle gördüklerini sorun değil benim için ne gördüysen söyle lütfen

• Falcı malcı değilim seni kekliyorum inanıp kaptırmayın kendinizi böyle şeylere Allah rızası için dinimizde yeri olmamasını geçtim bilimde bile yeri yok azcık tutarlı insan olun ya :FSSFSFSF

• Yütfen sadece biyenney bakşın... Allah akıl fikir versin...

0|0
    0|0
  • Sana kabaran bir şey var.

0|0
    0|0
  • üç vakte kadar sana kabaran birşey var :)

0|0
    0|0
  • aşk üçgeni var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olumune az kaldi imana gel :D

0|0
    0|0
  • Şeytana uymayiinn

0|0
    0|0
  • Yakinda seni koruyan bir melek cikcak karsina :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...