Sizce ne yapmalıyım?

Ben 20 yaş öncesi ilişkilerin evcilik oyunundan ibaret olduğunu düşünüyorum. Yakın arkadaşlarım buna katılmıyorlar haliyle sevgilileri de var. Sevgilileriyle kavga ettiklerinde yanımda bitiveriyorlar, ilişkileri çok iyi giderken bir bakıyorum boş derslerde yapayalnız kalmışım. Artık beni hiç umursamıyorlar. Sorum şu: sizce arkadaşlığımı sürdürmeli miyim? bugün son 2 ders boyunca ikisiyle de muhattap olmadım, bütün sosyal medya hesaplarımdan da sildim. Sınıftan birileriyle ilişkileri olduğunu sınıf öğretmenine bile söylemeyi düşünüyorum. Ben o kadar üzülüyorum onlar da benim kadar üzülsünler diye. Yapmalı mıyım?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• E silmişsin zaten heryerden arkadaşlık mı kalmış :) 20 yaş öncesi ilişki saçma bence de çok yüksek oranda sonu pişmanlıkla bitecektir... Benim karakterim ne ve nasıl birini istiyorum sorularının cevabını verdiğinde ilişkiye başlamalı insan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarının yaptıkları hiç hoş değil ama öğretmene söylersen sen kötü olursun birden düşman durumuna düşersiniz. Onların öyle insanlar olduğunu kabul et ve ona göre tavır al

0|0
    0|0
  • Yaş kaçtı, sınıf öğretmeni falan...

Bence kimseye söyleme. Sana ne yani. İlişkini kes bitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...