Ateistler bu ayetleri okuyunca hiç mi birşey hissetmiyorsunuz?

O kâfirler, beni bırakıp da kullarımı dostlar edineceklerini mi sandılar? Doğrusu biz cehennemi o kâfirlere bir konukluk olarak hazırladık. (KEHF/102)

Allah'ın nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar, Allah da razı olmuyor. Fakat kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlamayı diliyor. (TEVBE/32)

Onlar bir kötülük yaptıkları zaman: "Babalarımızı bu yolda bulduk, bunu bize Allah emretti." derler. De ki: "Allah kötülüğü emretmez. Allah'a karşı bilmediğiniz şeyleri mi söylüyorsunuz?" (A'RAF/28)

Onlara: "İnsanların (müslümanların) inandığı gibi inanın." denilince, "Biz de o beyinsizlerin inandığı gibi mi inanacağız?" derler. İyi bilin ki, asıl beyinsiz kendileridir fakat bilmezler. (BAKARA/13)

Hiç mi üpermiyorsunuz?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• çoğu müslümanda hissetömiyor

0|0
    0|0
    • İnananla ınanmayan bir olur mu?

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak kardeşim herkes istediğine inanır ya da inanmaz. Ülkede bu kadar onemli sorun varken buna mi takıldın?

0|0
    0|0
    • Git çöz ozmn hukukçu kardeş. Buna takıldım ben yaran mı var?

• Gücüm yettiğince çözmeye çalışıyorum zaten senin gibilerin yarattığı sıkıntıları :)

• sen rahat ol benim kımseye zararım olmas ^^

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ateist ayeti; "İnançlar özgür kararlardır, itimat etmeyebilirsin ama saygı duymak zorundasın, bizim sana duyduğumuz gibi."

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun abi. Bu sitede böyle paylaşımlar görmek sevindirici. Rabbim biz inananların sonunu hayır etsin. Amin.

0|0
    0|0
    • Sendende kardeşim. Bende senın gıbıyım gorunce sevınıyorum gerçekten. Diyorum nerenın mılletıyız biz. Amin sonumuz hayır olsun

Yükleniyor...