Eğer ülkede savaş çıkarsa kaçar mısınız?

Soru belli kaçar mısınız, kaçarsanızda nereye kaçarsınız?

• Kaçarım (nereye?)
    31% (10)19% (8)24% (18)Oy Ver
  • Kaçmam, savaşırım.
    69% (22)81% (34)76% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben kaçmazdım. Türk'e kaçmak yakışmaz öleceksem de şerefimle ölürüm. (Başkasına şerefsiz deme niyetiyle yazmıyorum benim düşüncem bu.)

0|0
8|32

En İyi Erkek Görüşü

• insanların canını vereceği bir ortamda durması zor an ki psikoloji çok önemli hepimiz şu an rahat evimizden yazıyoruz ama şunu söylemeliyim ki elbet birgün öleceğim ölüm nedeninin vatan savunması olması güzel olur kıçı kırık kalp krizinden değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Vatanı insanın evidir. Normalde kaçmaması lazım da bir bakmak lazım ülkenin durumuna. Ben bugün kendimi evimde hissetmiyorum. Savaş çıksa, savaşsam, kazansam ne değişecek? Ben kim için canımı ortaya koyacağım? Bana hain diyene mi? Düşüncelerimden dolayı her gün beni öldürmek isteyen için mi? Tabii ki giderim arkama bile bakmam. En basitinden Mustafa Kemal hakkında bugün konuşulanlara bakmak gayet yardımcı olacaktır. Adam ülke için neler yaptı hala İsrail ajanı, yahudi dölü, bilmem kimin çocuğu diyorlar. İçimde ülke için en ufak bir umut yok ki kalıp canımı ortaya koyayım.

2|1
    0|0
  • başka ülkeye gidip orda yaşayabilirim eğitim olur iş olur evlilik olur ama savaştan kaçıpta gitmem yani ihanettir. ben okculuğa yazılcam zaten savaşırım :D

1|0
    0|0
  • Kaçmak Yakismaz Turklere. Yurtdisinda yasiyorum savas cikti desinler kosa kosa gelirim. Ankette %17 kacan erkek varmis bravo turkiyede biz bunlarla yasiyoruz. Kadinlari cocuklari gectim onlar gitsinde erkek gidermi be kardesim.

2|0
    0|0
  • Ne kaçıcam ulan. Ölümden korkan top olsun. En önde ben giderim. Bir kaç hs yapmadan ölmek yakışmaz bize...

1|0
    0|0
  • Nereye kaçacaklar ki? :O
    Kaçıp #VATANSIZ olacağıma şerefimle savaşır ölürsem #ŞEHIT kalırsam #GAZI olurum onurumla dünyayı devam ettiririm... NET.

2|0
    0|0
  • Vatanımdan kaçıp esir yaşamaktansa, hür ölürüm daha iyi

2|0
    0|0
  • savasin kimle nsail ne sebeple ciktigina bagli ulkeme tecavuz etmek isteyen bir ulkeyle savasiyorsak canimi veririm tabii ama dumbugun teki koltugunu koruyacak diye kendi cocuklari zenginlesirken ben canimi degil tirnagimi bile vermem kefeniyle sokakta dolanan hiyarlar gitsin savasa

1|0
    0|0
  • % 25 vatanına canını feda etmekten korkan var... yazık... ölenler enayi mi şimdi... son damlasına kadar feda olsunnnnnnnnnnn

1|0
    0|0
  • annem kızkardeşim ve yeğenimi yurtdışına götürürüm.
    sonra döner şehit olurum..

1|0
    0|0
  • tamam burada nette dolasıyoruz ediyoruz ama bir insanın vatanı yoksa aileside yoktur serefide o toprakta vucudum parçalnıp toprak olana kadar savasırım

1|0
    0|0
  • Hain değilim, Savaşırım...

1|0
    0|0
  • çok şükür daha entari giyip dolaşmadık. öte tarafta o kadar şehidin yüzüne nasıl bakarım

2|0
    0|0
  • Savaş çıksaydı gerçek Türk halkı kalırdı.70 küsür nufus minumum 50 olurdu. Yani ülke hayınlerle dolu.

1|0
    0|0
  • solcular, komünistler, bölücüler, hdpkklılar, bunların hepsi kaçar, kaçmayı bırak ülkeyi anında satarlar

1|0
    0|0
  • Kaçmam, savaşırım.

1|0
    0|0
  • ülkemi satıp gitmem savaşırım köpek gibi yaşayacagıma vatanım için ölürüm

2|0
    0|0
  • mertçe savaşmak varken kaçmak bize göre değil

1|0
    0|0
  • Kaçmam savaşırım..

1|0
    0|0
  • Kaçmam, beyin göçü yaparım. 2-3 gerizekalının koltuk hırsı için ölecek değilim, ülkede yeterince piyon var zaten.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle kacmam

1|0
    0|0
  • bayrağım ve devletim için sonuna kadar savaşırım

1|0
    0|0
  • askerim nereye kaçayım kaçanı vururum

1|0
    0|0
  • Şu anda ne dersem yalan olur, o durumu yaşamadan bilemeyiz Allah yaşatmasın

1|0
    0|0
  • Kaçanlar kadınlar ile başabaş gidiyor

1|0
    0|0
  • savaşırım

1|0
    0|0
  • neden kaçalım başka vatanımız yok! ya zafer ya ölüm.

1|0
    0|0
  • Savaşa karşıyım

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çok memnun değilim açıkçası. Savaş şu an ki ruh hâlime göre bir lüks. Öncü birliklerin birinde tüfeğimi temizlemek, yanımdaki safa hayatta kalmasını ve tüfeğini nasıl kullanacağını anlatmak iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • sen inceden kaçma planı yapıyomuşsun gibi hissediyorum :D

0|0
    0|0
  • Savaş çıkarsa eğer çıkaranlara canlı bomba olmayı düşünüyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kacmam. benim dedelerimden miras kaldi bu topraklar , hicbir kosesinide kimselere vermem. olene kadar savasirim.
    kacanlari da hangi devlet isteyecek sanki. hicbiri.

3|0
    0|0
  • Kaçmam, savaşırım.
    Bu Vatan hepimizin nereye kaçıyoruz

3|1
    0|0
  • Kaçacak kadar onursuz olamayız.

1|0
    0|0
  • kaçmam

1|0
    0|0
  • Kaçmam elimden gelen bişey olursa yaparım. Ki yapacak bişeyim olmasa bile ailemi bırakamam, çünkü onlar asla böyle bir durumd vatanını bırakacak insanlar değiller

1|0
    0|0
  • Kaçarım billa

0|0
    0|0
  • Önemli olan savaş çıkmadan kaçmak savaş çıktıktan sonra mülteci statüsünde kimse almaz

0|0
    0|0
  • evet kaçarım ama bilmem nereye

0|0
    0|0
Yükleniyor...