Böyle hisseden bir benmiyim?

Kendimi bizim ailenin içinde çok yalnız hissediyorum.. Annemle karakterlerimiz çok farklı o genelde hep negatif ben ise pozitif hiç birşeyimi paylaşmam aramızda baya kötü şeyler geçti sirf annedir diye saygım var ama ona karşı çabuk sinirleniyorum ve şimdi yazarkende ağlıyorum çünkü bana karşı bir sevgisini görmedim ve onu görmek beni her defasında kötü yapıyor kendimi yalnız hissetiriyor duygulanıyorum ne yapacağımı bilmiyorum?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aileler. Her zaman arkamızda duranlar ilk onlardır. Ama benim arkamda benden başka kimse durmadı. Dışladılar. Bende kendi yolumu çizdim. Kendi başıma yaşamayı seçtim. Yalnızlığı tercih etmedim ama mecburen kabullendim. Kimsem yok. Bir evde yalnız başıma yaşıyorum ve bu o kadar zor ki. Üzüldüğüm zaman birisine sarılamamak. Dertlerini paylaşacağım bir arkadaşımın olmaması. Yinede dimdik ayaktayım. Sende öyle ol. Kendini sev

0|0
    0|0
    • Aynen inşallah ömür boyu sevip sevileceğimiz kişi çıkar karşımıza

• Dostunada kırılabilirsin?

• Aynı zamanda tekrar kalbini de kazanabilir. Sıkı bir dost barışmak için her şeyi yapar.

En İyi Kız Görüşü

• Olur öyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• daha ergensin bence bu dönemlerde olur kıymetini sonra anlarsın iş işten geçer hiçbir anne evladının kötülüğünü istemez isyan etme annene :)

0|0
    0|0
    • Ergen değilim 22 yaşındayım

• anne en kutsal varlıktır annene derdini sor seninle alakalı olduğunu düşünmüyorum negatif olmasının

• Hımm sakin ol ve empati kur

0|0
    0|0
  • Yillardir tanidigin annene alisamadinmi daha

0|0
    0|0
  • Haklısın Bnmde öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...