Sigara uzamayi engeller diyorlar doğrumu?

Bilen kişiler cevaplarsa sevinirim engellermi uzamayı?

Güncellemeler:
Guncelll
Guncell acill cevap bekliyorum

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 14 yaşında sigaraya başladım. (iyi bir bokmuş gibi) şu an 1.88 boyundayım. Pek engellemiyor galiba ama yine de bırakma gibi bir düşüncen varsa bırak. (Hormonal olarak etkileyebilir tabii) başlamadıysan da hiç başlama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok kardesim engellemez bir kac hormonu etkilediği dogru ama büyüme veya tiroit hormonunu etkilemez

0|0
    0|0
  • Sigara içerisinde çeşitli toksin maddeler bulunur ve sigara kullanımı bir nevi zehirlenme çeşididir. Gelişim üzerinde doğruda olmasa bile dolaylı yoldan etkisi olduğu aşikar.

0|0
    0|0
    • Ne kdr etkiler hocam mesela kac cm

• Boy uzunluğu %80 genetik, %20 çevresel faktörlere dayanır. Modern bilim bile bir insanın boyunu ve diğer fiziksel özelliklerini kesin olarak hesaplayamazken ben sana ne diyebilirim. Anne-baba boyu ve beslenme şekli gelecekteki boyunu kısmen söyleyebilir. Çevresel etkenlerin de ciddi oranda etkilediği iddia ediliyor. Dengeli beslenip boy uzamasına artı yönde etki eden sporlar boyunun biraz daha uzun olmasını sağlayabilir. Bunu dışında boy uzamasının devam edip etmediğini bazı testlerden anlamak mümkün. Doktora git ne yapman gerektiğini söyler.

• Malesef. Boyum 1.75 lerde kaldı

0|0
    0|0
    • 175 kısa değil daha kisalari varda ne zaman icmeye basladin ve ictikten sonra kac cm attın

• sigara herşeyi etkiler içmeyin :)

0|0
    0|0
    • Cok mu etkiler

• Metabolizmayi sigara hizlandirir ve hizla zayiflamana yardimci olur bunu bilmiyormusunuz hocam

• ben hoca değilim :) sen sigaraya bir an önce başla bence biraz iç yine konuşalım bunu sigara zayıflamaya iştahı kestiği için yardımcı olur koku alamassın tad alamassın doğal olarak iştahsız olursun sen kararını vermişssin biz ne anlatsak nafile :)

Yükleniyor...