Türk erkeklerindeki kadın düşmanlığının sebebi ne?

Türk ve erkek olmama rağmen bu genellemeyi yapmak zorundayım çünkü bu moronların sayısı hiç az değil.

Erkek kadından üstünmüş, kadınlar erkeğe bağımlı olmak zorundaymış, kadın tarlaymış falan. Neyin kafası bu arkadaş?

Hiçbir halta yaramayan boş insanlar olduğunuz gerçeğini böyle mi gizlemeye çalışıyorsunuz?

Kadınları sırf kadın oldukları için aşağılarsanız sosyal statüsü sizden yüksek olan her kadını otomatikman elersiniz tabi, güzel yöntem. Ama acınası.

Güncellemeler:
P. S. Kadınlara yalakalık yapıyorsun vs. diyecek aptal mizojinistler tek kelime yazmasın mümkünse.

1|1
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm feministlerin kankası ergen arkadaşımız, bana laf sokacağına biraz bilimle ilgilensen?

0|0
    0|0
    • Bu benim önerimdi aslında.

• Oğlum senin tedaviye ihtiyacın var. Anlatılan herşeyi convert edip başka türlü algılıyorsun. Sana şimdi Newton'un 2. yasasını anlatsam ona Dalton yasası dersin sen.

• Bana araştırmamı önerdiğin Feminazi teriminden bile haberin yokmuş. Bu ortaya çıktı

Kızlar Ne Diyor 5

• Cahil kesimde bu boyle malesef erkek her zaman ustun goruluyo kadınlar asagılanıyo. Baslıca nedenleri cahillik, egitimsizlik, dini yanlıs algılama ama artık nerdeyse her yerde kadın seks objesi olarak gorulmeye baslandı dedigin gibi kadın erkege bakımlı gorunmek zorunda degildir kendisi icin bakımlı olur.

0|0
    0|0
  • Böyle görmüşler büyüklerinden. Gelenek görenek malum önemli şeyler. Misal "benim babamda doverdi annemi, normal bunlar normal" kafası

0|0
    0|0
  • Helal be!

0|0
    0|0
    • Bunları her fırsatta sizin dile getirmeniz lazım, başkalarını onaylamakla sınırlı kalmıyordur umarım.

• Dile getiriyorum ben elbette, ama yalnızca kendi adıma konuşabilirim. Genelde olumsuz tepki görürüm ve bunu karşı cinsten duymak hoşuma gittiği için onayladım, hepsi bu. Hafif sert çıkışını hissetmem söylediklerinle davranışların arasında çelişki olduğu düşündürdü bir de, bilmeni isterim.

• Ne alakası var? Ben cinsiyet eşitliğini savunuyorum. Erkeklerle nasıl konuşursam kadınlarla da öyle konuşurum. Pozitif ayrımcılık yapmam.

• İslam ve Arap kültürü kanlarını işlemiş. Sadece Türk erkekleri değil bütün müslümanlar kadın düşmanı. Benim kalemim olamayacak canım herifler kendini benden üstün sanıyor, şaka gibi.

0|0
    0|0
  • Haklısın canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne guzel teshis koydun yaa kacin gidin avrupa erkeklerine kari olun biz sizi sevmiyosak

0|1
    0|0
    • Ben erkeğim. Ki aklı başında her kadın Türkiye'yi terketmeli zaten. Kadının alabileceği tek sıfatın birilerine "karı olmak" olduğunu sanan kadın düşmanlarıyla aynı ülkede dünyaya gelmek bir kadının başına gelebilecek en kötü şey.

• Buyuk laf ettin yaaa la alkislayin sunu bakayim ulkeyi sen kurtaracan ha gayret coz kadin sorununu isin yok ugrastigin seylere bak

Yükleniyor...