DARBE VURMAK İSTİYORUM?

arkadaşlar hukuktan anlayan bilen cevaplasın önemli.. ben bir iş yerinde çalışıyorum fakat bu adamın yavşadığını hissediyorum bende ters yapıyorum bu defa adamda ters gidiyor bana böyle s... yanında 3 5 kişi çalıştırıyor diye bir karış havadalar.. şimdi ben birgün olurda bana bu adamın rersi dokunursa elımde koz olsun istiyorum.. iş yerinde gayri resmi çeklerin fotokobilerini aldım, muhasebe prohramında gayri resmi birçok şey tutuluyor bunların yedeğini usbye aldım.. boş A4 kağıdına kaşe basıp imzasını kopyaladım... bunlar olur birgün bu ib... bana zararı dokunursa karşılık vermem için yeterlimi neler gerekiyor... böyle kansızlar herşeyi hakediyorlar..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet elindekiler delil ama yasal yollardan almadığın için işe yaramaz. Boş kağıttaki imzayı da kriminal inceler sahte olduğunu anlar. Anca maliyeye şikayet edebilirsin o zaman onlar yasal yollardan incelemeyi yapar. Ha ama patron bu işlerden anlamaz diyosan tehdit edebilirsin ama böyle usulsüzlüklere aklı eren kişi tehdidi de yemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yasadışı elde edilen deliller hukuken geçerli değildir. kopyaladığın imzanın sahte olduğu anlaşılır ve başın belaya girer.

1|0
    0|0
    • hayır bunu farklı amaç ile aldım kimsenin bu şekilde hakkına zaten girmem.. fakat onun gayri işleri konusunda bişey diyemem adamın... anasını bile s... herkesin namusu 3 kuruşluk değil bilecek bu ş... anlayacak ki bidaha yapamasınlar

• gayri resmi dediklerin neler? çek için ceza verilmiyor karşılıksız olsa bile.

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin yaptığın ciddi bir suç. Kişisel mevzuları cahilce kendini adli vaka haline düşürecek yöntemlerle çözmeye kalkışma. O kadar huzursuzsan çıkacaksın işten

0|0
    0|0
    • çevremde 40 yaşında bir kadın var adam kadın bunun yanında 4sene çalışmış kadın paraya ihtiyacı olduğu için katlanmış ama en sonunda btün gayri işlerin yedeklerini alıp bu adamdan 20.000 tl tazminat alması cahilcemi olmuş bayaaaan?

Yükleniyor...