İlk defa kavga edeceğim? Acil?

eski sevgilimin yeni sevgilisi sürekli sorun çıkarıyordu bana mesajlar atıyordu ikimizde aynı kpss kurusuna gidiyoruz, bu kız bir takım şeyleri hazmedemiyor , en sonunda biraz önce konuştuk , beni tehtid etti yarın seni görmeyeyim dedi, bende , ben seni göreceğim merak etme dedim , yarın kesinlikle kavga edeceğiz ama sorun şu ki ben ilkokuldan beri kavga etmedim ve kavga edeceğim kişi bende 5 cm uzun? ben bu kızı nasıl altedebilirim , mecbur kaldım artık buna, tecrübeli olanlarınız kavga etmiş olanlarınız taktik verin! ilk hamlem ne olmalı sonra ki hamlelerim ne olmalı?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanına giderken saçlarını tutulmıcak şekilde yap yani kask giy bak bu tavsiyeyi kimseye vermem kask giy ve kask işe bir tane vur
    Bu yorumuda eig seç kimse yapmaz bu güzelliği sana

1|0
    0|0
    • Saol eig için ne oldu kavga

• beni yakaladı bir yerde ceketimden tuttu laflar falan saymaya başladı bende laf atıyorum herkes toplandı ben sinirden biraz ağladım merdivene itti beni bende onu ittim arkadaşı da geldi falan sonra ben tabi sinirlenince çıldırıyorum falan kavga ettik kavga bitti zor tutuyorlar beni falan aslında tutmasalar kaçardım :)

• :):):):):) beni çağırsaydınys

Erkekler Ne Diyor 5

• karnına yumruk at ve direk saçını şiddetli bir şekilde çekmeye çalış senden uzun olduğu için yakın kal rahat haraket edemesin

1|0
    0|0
  • Altan sağ kola haparkat sala çene altına Aryou ken diye bağır hiç bir şey seni dutduramaz o anda :)

1|0
    0|0
  • Ovvv kadin kavgasi en sevdiğimden :D abla tut sacini sağ sola savur

1|0
    0|0
  • karnına vur panpa veya yüzüne bir anda seri vur seri yumrukla

0|0
    0|0
  • sol kroşeye dikkat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende geleyim mi 😀

2|0
    0|0
  • Ya allah aşkına 23 yaşına gelmişsin kpss'ye hazırlanıyorsun ve varoş varoş kavga mı edeceksin. Rezillik.

1|0
    0|0
    • namus meselesi oldu artık laf etti namusuma

• bilmiyorum zaten korkuyorum kız yapılı benden :(

• Korkuyorsan zaten net dayak yersin. Double rezalet

• yumruk atabilirsin karnına bide tırmala ve saçını çek ellerini tutmaya çalışırsa tekme flan at ama sanmıyorum kavga ediceğinizi kocaman kızlarsınız

1|0
    0|0
  • Kavga etmeseniz olmaz mı kocaman kızlarsınız. Birde seninle sorunu neymiş ki o kızın? Demek ki hazmedemiyor.

0|0
    0|0
    • Kıskançlığından işte benim eskilerimle takılıyor bu kızla bir önceden arkadaştık falan uzun hikaye

• Ya şimdi taktik vermek de hoş olmaz ki :)
    Hiç mi çözüm yolu yok :)

1|0
    0|0
    • yok artık dövmeden rahatlayamıycam :(

• Ama sonu daha kötü de olabilir Allah korusun :(
      Kazayla her an bir şey olur hayatına neden olur.
      Hayatını da gereksiz insanlar için tehlikeye atam :(

• Ya yeri söyle bende geliyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle saçın açık gitme sıkı sıkı topla birde konuşurken çok yakın mesafede dur rahat hareket edemesin yani ilk hamleyi yapamasin sonra saçını tutarsan eger başını önüne eğecek sekilde çek saçını ayrıca sakız filan yapıştırsan saçına çok feci olur 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Saçını topla kesin topuz yap saçına saldir başını aşağı çek sıkı tut bırakma

1|0
    0|0
Yükleniyor...