ÖLÜMDEN SONRASINI DÜŞÜNEN VAR MI?

Ansızın gelebilir ölüm.. yarını bırak 1 dakika sonrasına garantisi yok insanın.. peki ölümden sonrası? yalnızsın.. belki yok oluş... belki cennet belki cehennem... pekiii? Bunlara hazırlıklı mısın? Dünya için yeterince çalısıyoruz.. sevgili buluyoruz ayrılıyoruz okula gidip geliyoruz işe gidip geliyoruz.. evde takılıyoruz.. hayatımızı çok eğlenceli sekilde yasıyoruz vs.. bu baslıklar altında içerikte yasadıklarımızın farkında olan var mı? hayatınızı kendinizi niçin tüketiyorsunuz.. zaman hızlı akıyor.. sen ne olacaksın?

Güncellemeler:
Güncel
+edit

1|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu mizan bu düzen bilhassa kürei arz da her nereye bakarsan bak o yüce zatın sanatını görürsün maden her anda zatını hatırlatmak ister ozaman ahiret e şüphe yoktur madem şüphe yok o vakit tez elden rahmana yönelmeli

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep düşünüyorum ve ailemden birisi özellikle onlar giderse ben ne yaparım ben gidersem onlar ne yapar diye düşünüyorum hep. Ölümü hatırlamalı ona göre yaşamalı.

1|0
    0|0
    • çok güzel düşünüyorsun kardesim.. ailen için endişeleneceksen ölecekler diye değil öldükten sonra ne olacaklar diye endişelen..

• Aynen inşAllah hepimiz cennette buluşuruz kavuşuruz birbirimize ben onlarsız yapamam bunu biliyorum. İnşAllah Peygamber efendimiz ile komşu oluruz hepimiz.

• :) Allah razı olsun sende.. Amin İnşAllah. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bugünü düşünmekten, yarına zaman kalıyor mu ki?

1|0
    0|0
    • :) daha yasın çok genç masallah önünde senin ne güzel fırsatlar vardır.. ahiretini güzelleştirmek için. şimdi çok masum temiz ve günahsız. :) sen yaslarıma geri dönmek isterdim.. Ben işlerini ertele sırf öteki dünya için çalıs demiyorum.. bugün dünya için yaptıgın işlerine ahiret içinde bir kaç sey ekleyebilirsin.. yarına garantin yok an Şu an zaten.. hakkında hayırlısı..

Kızlar Ne Diyor 3

• hep düşünüyorum..
    cehennemde ön sırada yer ayırttım kendime..

1|0
    0|0
    • Bunu söylemek de basit olmasa gerek sizin için... Lakinn sonu yok o atesin. bu dünyanın sonu var en fazla 60-70-80 olsun ömrün... Oradaki azaba hazır mısın? gercekten bu dünyanı feda etmeyecek misin? Allah ın merhameti büyük nefes aldıgın sürece fırsatın var demektir. Tüm günahların affı var unutma.. Hakkında hayırlısı.

• amin, cümlemizin Allah affetsin..

• Amin. İnşallah.

• Yokk

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun inşallah kardeşim

1|0
    0|0
Yükleniyor...