Kapat

Çocuk tecavüzlerinde cinsiyet önemli mi?

Hani "erkek çocuğa bile" diye bas bas bağırırlar ya. Hatta tecavüz mağduru erkekse daha fazla tepki gösterilir.

Neyin kafası bu? 5, 9 veya 11 yaşında olsun. Bu yaşta çocuğun cinsiyetinin ne önemi var?

5 yaşında bir erkekle 5 yaşında bir kız çocuğu arasında fark var mı?

2|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. Ki kız çocuğunun totelde daha çok kaybı var düşünsene namusun bekaretle ölçüldüğü bir memleket burası.. Ama bireylerin erkek çocuğu aman Tanrım ya gay olursa gibi korkuları olduğunu düşünüyorum ben. Ki çocuk çocuktur yani çocukların zaten cinsiyeti yok. Keşke çocuklara kalkan pipi ler kopsa. Adaletini mikim dünya.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle tecavüzün hiçbir azı çoğu olamaz hangi cinse hangi yaşa kime olursa olsun iğrenç ve cezasız kalmamalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olay o kadar iğrenç ki bence cinsiyet ayıracak bir hal yok, bunu yapanlar insan olamaz.

0|1
    0|0
  • Bence yaşın bile alakası yok.. Tecavüz de cinsiyetin ne önemi var.

0|1
    0|0
  • Zaten bu algıdan değil mi bunca pislik..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum cinsiyetin önemi yok. Çocuğa tecavüz zaten sapkın bir davranış burda erkeğe kıza odaklanmak kadar saçma bir şey yoktur.

0|1
    0|0
  • Hayır kesinlikle katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Ortada tecavüz varsa, kim ne olduğunun önemi yok

0|0
    0|0
  • Ne salak salak sorular soruyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne fark olabilir ki adilik adiliktir.
    Sadece çok sık karşılanan bir durum olmadığı için insanlar farklı tepki vermiş olmak adına böyle söylüyor diye düşünüyorum. Yoksa kimse art niyetle bunu söylemez.. Herkes bu konuda hassas..

0|1
    0|0
  • "erkek çocuğuna bile" ne kadar midesiz gözü dönmüş ruh hastası olduğu anlatmak için yani biri şerefsiz diğeri ise şerefsizin önde gideni anlamında

0|0
    0|0
    • İkiside aynı oranda şerefsiz değil mi? Erkeğe tecavüz edince neden daha şerefsiz olsun diğerine göre?

• Kız tecavüzünü erkek tecavüzünden daha az iğrenç sanıyorsan normalleştiren sensin. Normalleştirme seviyeye ayırarak başlar.

• Çocuklara Tecavüz edenler anında idam edilsin hatta hadım edilsin diyorum sonrada normalleştiren ben oluyorum senin maksadın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek karşıdakinin ne dediğine değil seninle aynı fikirde olup olmamasına bakıyorsun seninle aynı şeyi derse sorun yok ama farklı bir dilde söylerse tecavüzü onaylayanlardan oluyor son cümlen bunu kanıtlıyor.

• Türkiye sapık bir ülke

0|0
    0|0
Yükleniyor...