Arkadaşlar sizlerden fikir almam gerek ?

arkadaşlar anksiyete hastası olduğumdan şüpheleniyorum. bir çok belirti uyuşuyor. salı günü beden dersi var. geçen haftada çok kötü hissettim derste kendimi. hoca ile konuştum. yapmaya çalış , istemiyorsan yapma felan dedi. notumdan da kırdı . bende çıktım dersten çok şükür. ailemlede konuştum . normal heyecandır felan diyorlar. ama normal değil. cidden çok korkuyorum. korktuğum an o ortamda ve o etkinlikten kaçmak ve o etkinliğin içine girmek istemiyorum. kontrol edemiyorum kendimi. hiçbir psikolojik destek , uygulama , etkinlik , sözlü destek hiçbir işe yaramıyor , hiçbir etki etmiyor. madde desteği istiyorum , ihtiyaç duyuyorum. aileme bin kere anlatsamda anlamıyor. çekingenlik diyorlar. çekingenlik ile bir alakası yok . evet çekingenim ama gayet konuşabiliyorum. hocalara sorular sorabiliyorum vb. çekingenlik ile alakası yok zaten. bunu ne kadar desemde anlamıyorlar... ancak salı gününe cidden çare bulmam lazım arkadaşlar. kesinlikle girmek istemiyorum. pazartesi rehberlik ile konuşsam bu durumda ne yapar? derslere daha mı çok katar? hoca ile konuşmuştum. bir daha konuşmak istemiyorum. o ders katılmak istemiyorum. bir çare bulmam lazım? ne yapmalıyım? kime danışmalıyım?

0|1
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• geçmiş olsun duydukların ile kendini özdeşleştirme bir uzmadan yardım al oyle karar verirlsin öyle kaygılanma psikoljini bozarsın

1|0
    0|0
    • yardım alacağım kimse yok. sadece rehber öğretmen var. o halledermi ki beden eğitimi dersi işini? anlatır mı hocaya? derse daha mı çok katar?

• aile hekimi ile işim yok. okulda çok sık oluyor bu durum. dersten rahatsızım. bu durumu kim halleder diyorum? şu an doktora gidecek durumum yok. okulda halletmem lazım bir şekilde. kendimi kötü hissediyorum o an. kim buna çare bulur? nasıl dersten çıkarım?

• rehberlik servisine git tam sıkıntı neyse anlat

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok geçmiş olsun canım benim

1|0
    0|0
Yükleniyor...