Asker ve polisler sağlıklı aile kuramıyor ve sağlıklı çocuk yetiştiremiyor mu acaba?

evet her ikisi de oldukça zor meslekler ve psikolojik anlamda çok fazla yıprandıklarını biliyorum. ve personeller silahlarını kaybetmemek için de maalesef psikolojik destek almayı reddediyorlar. ama hem asker ve polislerle evli bayanlar bu durumdan şikayetçi ve çocuklar da bu stresten çok fazla etkileniyorlar. sizin hiç tanıdığıuınız asker polis ailesi var mı sağlıklı olan. ben şimdiye kadar görmedim diyebilirim size. siz nerden biliyorsun diyecek olursanız mesleğim psikolojik danışmanlık

1|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimin stressiz hayatı var ki, evet bu meslek gurupları çok daha fazla stres içindeler insanın ruh hali iyi olmayınca başkalarına da kolay kolay faydası olmaz. Allah kolaylık versin hepsine...

4|1
    0|0
  • Alakası yok bunlar şehir efsanesi @H-PuNiSheR1963

3|0
    0|0
  • Ne saçmalıyorsunuz siz , bilip bilmeden
    Saçmalık bunlar

6|0
    0|0
    • bilip bilmeden derken. bilmediğimiz kısım nedir acaba

• Genelleme yapmışsın.
      Babam, amcam ve benimle birlikte kuzenlerimde polis.
      Gayet sağlıklı bir aile ilişkimiz var, asla iş stresini eve yansıtmıyoruz.
      Sadece sana demiyorum ama bu sitede nedense polis ve askerlere karşı sert bir tutum var.

• elbette hiç bir konuda genelleme yapılamaz ama bizimki bir örneklem grubu seçim onların iş yaşamlarıyla özel yaşantıları arasında yaşanan sorunları dile getirip belki de önlem almalarını sağlamak. bana bütün asker ve polisler ve onların aileleri sağlıklı diyemezsin sanırım.

Erkekler Ne Diyor 6

• :) bilip bilmeden ne cok seviyosunuz sallamayi be

4|0
    0|0
  • @Jand_Infantryy safsata ve dedikodudan başka bir şey değil arkadaşım parayı
    tsk üzerinden vurmayı düşunuyorsan vaz geç zira tsk psikolojik olarak seni ikiye katlar siz personelin içinde psikolojik danışman psikolog olmadığını zannediyorsunuz ne dir durum?

1|0
    0|0
    • ayrıca bildikleriniz kendinize saklayın olurmu !

• askerliğimi rdm uzmanı olarak yaptım. albayını da gördüm generalini de. 9 yıldır bu mesleği yapıyorum ve belki de onlarca askerle polisle görüştüm. kendileri benim savunduğum düşünceyi desteklerken siz halen daha düşünceleri küçümseyip kendinizi yüceltiyorsunuz. öncelikle yaptığınız işe saygı duyuyorum en az bir ptt memuruna maliyede çalışan şefe duyduğum kadar. babanızın hayrına o işi yapmıyorsunuz ve karşılığını alıyorsunuz. kimse sizi zorla asker polis te yapmadı. bu nedenle toplumda kimseden üstün bir yanınız yok.

• Bize biz yeteriz bakın keyfinize tartıışmak istemiyorum sizinle !

• Oturduğun yerden ahkam kesmek kolay sana. Git bakalım onlar gibi savaş, ailenden çok gördüğün arkadaşlarını kaybet. Ki onların düşündüğü şey psikolojileri değil vatan. Sense rahatça oturduğun koltukta onları eleştiriyorsun.

0|0
    0|0
    • sence bu yazı onları eleştirmek için mi yazıldı yoksa bu kurumlara ruh sağlığı yatırımlarının artması için mi. klavye kahramanlığı yapmanıza gerek yok. onlar nasıl ki vatanını düşünüyorsa ben de onların çocuklarını yetiştirerek bu vatana hizmet ediyorum kardeş. ve sıkıntı var ki bu sıkıntıyı dile getiriyorum.

• peki sence bu psikolojideki insanların yetiştirmiş olduğu çocukların geleceği ne olacak. onu da söylesene bana

• ben olsaydım eğer polis ya da asker olurdum.

• Çoğu kafadan sakat tipler.. Ruhsal sağlığı yerinde olan az.

0|0
    0|0
  • Annem ve babam polis. Bende askerim

1|0
    0|0
  • Bende bir astsubayım. Zor zamanlarımız oluyor ama eğlenceli gurur verici bir meslek. Pişmanmıyım hayır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...