Çalınan kimlik bilgileri için böyle bir açıklama yapmaya luzum var mı?

bazısı böyle şeyler yapıyor sizce bunu yapmakta fayda var mı?
çalınan kimlik bilgileri için böyle bir açıklama yapmaya luzum var mı ?

• Evet var
    29% (4)43% (3)33% (7)Oy Ver
  • Hayır yok
    14% (2)57% (4)29% (6)Oy Ver
  • Kararsızım
    57% (8)0% (0)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Yahu devlet diyor ki "o 6 sene önceki olay, yeni değil", yani önemsemiyor. Sen "bundan devlet sorumludur" desen kimin umrunda.

0|1
    0|0
    • önemli değilse söyle bakalım adını soy adını tc numaranı. bu kadar basit mi görüyorsunuz siz bunu

• Görüyorsunuz derken? Devletin nasıl gördüğünden bahsediyorum, kendimin değil. Okuduğunuzu anlasaniz saldirmadan önce.

• ne saldırması yav ask olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında Facebook'ta paylaşılan "Berner Konvansiyonu" gibi. Yurdum insanı, facebook ile tek taraflı anlaşma yapıyor :)
    Bilgilerin çalınması yeni bir olay değil. Sadece şimdi artan dolandırıcılık olaylarından dolayı ayyuka çıktı. Şu durumda yapılacak en mantıklı savunma aracı, devlet dairelerinden adınıza kayıtlı telefon hattı/şirket/mali borç/vekaletname/tapu gibi benzeri şeyleri ara ara sorgulamak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslinda ne güzel olur

0|1
    0|0
  • Bence var netice bir tür koruma ama hukukçuları da sormak gerek

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • ne işe yarıyor ki bu şiy

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir yazı okudum ve bana mantıklı geldi o yüzden en kısa zamanda kimliğimi yenilemeyi düşünüyorum Kimlik bilgisi ile her türlü iş yapabilirler eğer yeni kimlik çıkartılırsa eski kimlik numarası geçersiz sayılacak örnek sen kimliğini değiştirdiğin tarihten sonra eski kimliğinle birisi işlem yaptığında hükmen hukuken geçersiz sayılır dava ettiğinde usulsüz olduğu ispatlanır.

0|1
    0|0
  • yok..

0|1
    0|0
  • Ne deseler inanıyorsunuz vay be.
    İnsanlar Maymundan gelmiştir. Deneme vol.1

0|1
    0|0
    • birisi şu arkadaşa kimliklerin gerçekten çalındığını kafasına vura vura anlatsın çünkü bunun kafası çok kalın

Yükleniyor...