Ergen misin, olgun musun, ergenlik 18 de bitmez, ergenlik doğruyu- yanlışı ayırt etmeyi öğrenince biter?

Ergen misin, olgun musun, ergenlik 18 de bitmez, ergenlik doğruyu- yanlışı ayırt etmeyi öğrenince biter?
dürüst ve samimi cevaplar lütfen

• haklısın hala ergenim,
    29% (7)33% (3)30% (10)Oy Ver
  • doğruyu- yanlışı ayırt edebiliyorum ergen değilim,
    71% (17)67% (6)70% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ergenlik kötü bir şey değildir, ama atlatılması gereken bir şeydir, bunu da belirtmek istedim bizde geçtik o yollardan çünkü,

1|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• 22 yaşındayım ve ben çözemedim kendimi.. Ne ergenim demeye dilim varıyor ne de olgunum diyebiliyorum ortaya karışık sanırım:)

0|1
    0|0
    • hayırlısı, her şey zamanla ama çok da geç kalma :D

• deedim ya ben ancak 35 te bir şeyleri değiştirmeye başladım Allah'ın izni ile senin de 35 e daha çok var o yüzden geç kalmış sayılmazsın ama umarım daha kısa sürer :D sabır şükür ve dua bunlar seni daha çabuk olgunlaştırır,
      bir şeyi istiyorsun ama olmuyor olmuyorsa zorlama, bunda da vardır bir hayır de, tedbiri al Takdir zaten Allah'ın ve her şey onun elinde, bizim yaptığımızı sandığımız aslında hiç yok,

• Çok haklısın zaten her şeyin hayırlısını istiyorum hep... Umarım olgunlaşırım biran önce:)

En İyi Erkek Görüşü

• ergen değilim..

0|1
    0|0
    • ergenlik kötü bir şey değildir, ama atlatılması gereken bir şeydir, bunu da belirtmek istedim bizde geçtik o yollardan çünkü,

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 1

• Hala ergen degilim

0|1
    0|0
    • Simdi bide bakarsak kime gore dogru kime gore yanlis? Belki senin yanlis dedigine baska yerde dogru diyorlar?

• kendini kandırmak bu olsa gerek :D sorun yok

• Bu arada narsist kisiligin cok agir basiyor

Yükleniyor...