Gay olduğumu ve ateist olduğumu aileme nasıl açıklayacağım? Sizce açıklamalı mıyım? Yardım?

Benim elimde değil gay olarak doğdum. Gay ve ateist olduğumu aileme nasıl açıklarım?3 yıldır ateistim. Ailem müslüman ve böyle şeylere karşı ayrıca özellikle babam hiç hoş karşılamaz. İstesemde kadınlara ilgi duyamıyorum çekici gelmiyorlar kızlar lütfen alınmayın. Bir kadınla evlenmek istemiyorum. Hayatımı yakışıklı bir erkekle birleştirmek istiyorum. Bu arada 23 yaşındayım. Sizce aileme açıklamalı mıyım? NOT:Ayetçiler, hadisçiler, Lut'çular ve dini ve ahlaki yorum yapacaklar lütfen yazmasın.

0|0
17|18

En İyi Kız Görüşü

• Tatlım bence bunun için öncelikle ailenden kopman lazım. Kopmaktan kastım, kendi ekonomik özgürlüğünü eline alman, ayrı yaşamaya başlaman... Yani sana karışamayacakları düzeyde olman gerekir. Ailen bunu kaldıramayacak bir aile ise şu an söylemen kargaşaya sebep olur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Söylesen ne değişecek? Gizli tutmalısın. Umarım müslüman olursun. Yani Allah sevgisi inşallah kalbine girer. Müslümanlığı kötü görmene gerek yok. Öyle iyi insanlar varki inan. Ne yazıkki kötü müslümanlarda var ya da diğer dinlerden olanlar. Gay olayını heteroseksüle biri olarak inan anlayamam. Bana çok acayip geliyor. Bir kadının vücudu daha etkileyici iken nasıl kendi cinsimin vücudu etkileyici gelir bilemiyorum. Evet vücut geliştirmiş ve güzel vücutlu erkekler var bende öyleyim ama hiç arzu ve etkilenme yok. Farklı bir dürtü sanırım. Çözmem imkansız velhasıl. Bence kimseye söylemek zorunda değilsin. Açıklama yapma. Katil değilsin , it kopuk , uğursuz değilsin. yani en azından öyle temenni ediyorum. Kime zararın var. Zararın olmadığı sürece kimse seni yargılayamaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ailene açıklamak zorunda değilsin özellikle inancın ile ilgili kararı. Gay olduğunda önce annene söyle bence ya da bir psikoloğa gidip durumu anlat eminim bizim fikirlerimizden daha iyi bir fikir verir

0|0
    0|0
  • Kimseye açıklama borcun yok. Seni hoş göremeyeceklerse seni tanımayı da haketmiyorlar bence. Sen seni ne mutlu ediyorsa onu yap. Başka bir yaşam şansın ve zamanın yok çünkü.

0|0
    0|0
  • Benim bir sürü arkadaşım var gay hiçbiri ekonomik özgürlüğünü eline alana kadar söylemedi sende söyleme o şehirden ayrılınca kendi hayatını kurup yanına yakışıklını alınca ondan destek alır iki akıl konuşmanız gerekirse konuşursunuz

0|0
    0|0
  • Hem ayranim dökülmesin, hem gotum s*kilmesin

0|1
    0|0
  • Çevrendeki olumlu olumsuz eleştirilere ciddi anlamda başa çıkabileceksen tabi ki fikrini açıkla. Kimse kimsenin seçimlerini sorgulamamalı, sen kararını vermişsin bu kadardır nokta

0|0
    0|0
  • ayaklarinin uzerinde durabiliyorsan direk soyle

0|0
    0|0
  • Özgür biri olana kadar söyleme bence

0|0
    0|0
  • Acikla bilsinler

0|0
    0|0
  • Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin hayat senin hayatın istediğin gibi yaşa

0|0
    0|0
  • Buralardan kaç bence

0|0
    0|0
  • Yurt dışına git orda kal

0|0
    0|0
  • Merak ettim sıfatını..

0|0
    0|0
  • Sonuçta bu senin hayatın.

0|0
    0|0
  • Gay olarak doğmak mı?
    Eş cinsellik psikolojik.

1|1
    0|0
  • Gay olmanı anşatımda niye ateistsin kardeşim hepimiz biri tarafından yaratılmadıysak berşey nasıl bu kdar düzenli allah aşkına

1|0
    0|0
  • Direk söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben söyledim yani bana bişey diyemezler çenem var benim ama seni bilemem

0|0
    0|0
  • Kağıda yaz, ellerine var.

0|0
    0|0
  • Neden söyleyeceksin ki sordular mı "oğlum üniversite de kızlar falan... hııı... yaptın mı lan... beline kuvvet aslan oğlum" boş ver arkadaş sen insansın. insanlıktan mı çıktın, yooo yani aslında bence değişmedin. basit ayrıntı bunlar. söylemek zorunluluğu duymak ne demek? çalmamışsın, öldürmemişsin. vicdanın rahat olsun hadi ordan et. haa yok hala olmadı, söyleyeceğim diyorsan da parayı bul sonra söyle.

0|0
    0|0
  • Cinsel kimliğin bile kabul edilebilir ama dinsizlik kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Bence ikisini bir arada söylememelisin kardeşim önce bir ateist olduğunu söyle bunu sindirdikten sonra diğerini dersin arada bir iki sene olsun ama

0|0
    0|0
  • Ailenizin yapısı gereği dindan olması sizi anlamayacakları anlamına geliyor. Her ne sebeple olursa olsun söylemeyin. İki şansını var. Birincisi; ya saklı saklı b

0|0
    0|0
    • İçten içe yaşayacaksız. İkincisi; bir profesyonelden yardım alarak değişip, toplumun normal kabul ettiği bir insan olacaksız. Karar sizin. Tavsiyem saklı tutmanız yönünde.

Not: gönderiyi eksik bıraktığı için kendi görüşüme yorum bıraktım.

• Aciklama hic bir sekilde araniz bozulmasin

0|1
    0|0
  • Bende lisede farkettim ateistlik düşüncemi o kadar çok sorguluyordum ki... bazı şeyler çok absürt geliyo ya.. söyle geç koca adamsn kimse bir şry demez

0|0
    0|0
  • Gay oldugunu alistira alistira aciklayabilirsin ama ateist oldugunu aciklamana gerek yok belli etmezsin olur biter

0|0
    0|0
  • Tek yapman gereken Suriye'lilerin arasına karışıp Avrupa'ya oradan da Hollanda'ya iltica etmen

0|0
    0|0
  • cinsel yönden hayli sapmışsın... dinsel yönden zaten sapmışsın... bir de bunu aileme açıklıyım mı diye soruyorsun... amma da safmışsın.

0|0
    0|0
  • baban affetse allah affetmez, allah affetse baban affetmez

0|0
    0|0
  • anan babana yazık

0|0
    0|0
  • açıklama bence ikisini birden söylersen yıkım olur ailen için

0|0
    0|0
  • söyleme olm manyak mısın

0|0
    0|0
  • Kendimi senin yerine koydum. Ben olsam söyleyemezdim.
    Kendini söylemek zorunda mı hissediyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne halin varsa gör kardeş

0|1
    0|0
Yükleniyor...