Bazı insanlar fazla iğrenç değil mi?

Size de oluyor mu? Düşündüğünüz zaman bir iğreti kaplıyor vücudunuzu. Öyle çok iğreniyorum ki bazı insan tiplerinden. Özellikle şu erkek düşkünü kızlarımızdan. Bugün bir olaya şahit oldum. 16 17 yaşlarında çocuğun biri Kaykay sürüyordu. Ben o sırada otobüs bekliyordum. Tam o çocuğun gittiği doğrultuda da 3 4 kız vardı yine 16 yaşlarında falan. Kızın biri bile isteye çocuğun önüne atladı. Çocuk az daha arabaların içine girecekti zor döndü . Ben şok oldum. Ve midem öylesine fazla ağrıdı ki. İğrenç ya iğrenç . Gerçekten bazılarından öyle tiksiniyorum ki. Ya bırakın şu erkek kız düşkünlüğünü ya. Ben anlamıyorum , gerçekten şu ülkede kalbine önem veren kaçımız kaldık? Yazın işte siz de bir şeyler. Çok sinirlendim

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lan awrupada sokak ortasinda iliskiye giriyorlar bunlar normal

0|0
    0|0
    • İki insanın ne denli ilişki yaşadığı beni alakadar etmez. Benim bahsettiğim şey insanların bu tür şeylerle aşırı ilgili olması. Kendilerini kaybediyorlar. İğrenç geliyorlar bana. Açıkçası 2 insanın beraber ne yaptığı beni ilgilendirmez normal geliyor hatta. Ama şöyle bedenlerini satmaya dahi hazır kızlar var ya. İşte onlar öylesine mide bulandırıcı ki

• Erkek fotoğraflarına bakıp bile kendinden geçen kızlar gördüm ben

En İyi Kız Görüşü

• Aynen haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir tek sen :D kalmışın
    bir de bennnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Az kaldı

0|0
    0|0
  • Senin anlattigindan daha igrenc insanlar var etrafta. Yere tukurenler mi ararsin, sokak kosesinde ulkeye bir gram faydasi olmayan tesbihlileri mi istersin. Seninki baya masum bence

0|0
    0|0
  • Kız iyi yapmış 😀😁😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Amaan var öyleleri sen takma.

0|0
    0|0
    • İnsan inan takmadan edemiyor. Dünden beri midem bulanıyor. Bak 2 insanın yaşadıklarına saygım var asla yargılamam. Ama işte bu tür şeyler iğrenç ya of

• Öyle kızlar var genel olarak onlar mallar

0|0
    0|0
  • Midem bulanmiyor herkesin kendi hayati ama o kisinin yerine utandigim cok oluyor

1|0
    0|0
  • Yeni jenerasyon

0|0
    0|0
  • Koca/kadın delisi bir ülkeyiz herkes bir halt sanıyor 💩

0|0
    0|0
Yükleniyor...