Ben Kürdüm Türk Asker Pkklı Vurunca Zerre Üzülmüyorum Ama İşidliler Öldürünce Üzülüyorum Neden Olabilir?

Acaba İşide olan nefretimden dolay mı yani çünkü İşidi başkalarıda öldürünce sevinoyrm

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyorsun bir şey anlamadım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• normal bişey :D takma bro

0|1
    0|0
    • Psikolojim bozuldu knk ben nye bu kadar tarafsizim hiçbir tarafa gönlüm gitmiyor ama ara sıra böyle üzülme duygularıda oluşuyor.

• Aferin aferin keşke tüm mhpliler senin gibi olsa. Bana hep ırkçı ipneler denk geliyor. Siyasete girmiyorm zorla siyaset yapmaya çalışyıroalr bnle dümbükler.

• eyvallah :) ama olay vatan savunmasına geldiğinde tarafsız olursan pkk ile aynı olursun :) geri kalanı takma

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende osmanlıyı sevmem ama Dracula filminde osmanlıyı aşağıladıkları sahnelerde bir acayip olmuştum :/

0|0
    0|0
    • Kazıklı Voyvodo p. çini yüceltmişlerdi orda.

• :/ Aynen ilginç tamamen osmanlıyı aşagılamak için yapılmış bir film ütopik tamamen Vlad şeytanla iş birliği yapmasına rağmen kahraman oldu filmde saçma sapan işler

• Aman boşkoy geç Fatih Sultan Mehmet gömdü aldı İstanbulu onlarda aklı sıra filmlerle kurtarıyorlar kendilerini. Bende Osmanlıdan birçok padişahı sevmem ama Fatih Sultan Mehmet müthiş bir padişah öyle olmasa zaten Peygamber hadisiyle anılmazdı.

• Bilemiycem artık..

0|0
    0|0
  • arapsındır

0|0
    0|0
  • Türk askerinin hakkı mı diyorsun 😄

0|1
    0|0
    • Öyle değil şimdi pkk yanlış bir grup türk askeri vatananını savunuyor ama işidde yanlış bir grup şimdi işid bana daha barbar ve İslamı lekelediği için daha kötü görünüyor.

• Ikiside 💩

Erkekler Ne Diyor 4

• Kan dan

0|0
    0|0
    • Türk askerine karşı niye desteklemek gelmiyor içimden.

• Pkk kafir İsid munafik doğru yoldasin √ Munafik her zaman önce yok edilmelidir

0|0
    0|0
    • Münafık ile kafir arasındaki fark nedir

• münafık inançlıymış gibi davranıp, içten pazarlıklarla fitne sokup, iki yüzlü hareket edip insanları, milletleri, devletleri birbirine düşürür. Münafık insanın şeytan görünüşlüsüdür. İnternette buldum bunu resmen İşidi tarif ediyor.

• İsis kurt dusmani o yuzdendir

0|0
    0|0
  • İktidarin geni taşınıyorsun çünkü 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Ne alaka iktidar İşid yanlısı zaten.

• Sen çok ynlş anlamışsın diyrm ki Türk askeri pkklı öldürünce üzülmüyorm ama işidli pkklı öldürünce üzüntü oluşuyor içimde istemsiz.

• Ben Kürdüm Türk Asker Pkklı Vurunca Zerre Üzülmüyorum Ama İşidliler Öldürünce Üzülüyorum Neden Olabilir?

Senin sorunda problem var ❗
      Ayrıca özgülüğünün peşinde koşan ol kim neden niye çıktı tek tek araştırma yap benim onun lafı ile bunu sevmem deme git araştır bu insanlar neden orgutlendi diye düşün durumlara şimdiki durumlara bak. Alan kurdi'nin cansız o minicik bedenini sahile vuran durum neydi kim yüzünden kim şu an o yerleri kurtardı hepsini düşün

Yükleniyor...