Kapat

Arkadaşlar lütfen yardım edin önemli?

2-3 gün önce yeni biriyle tanıştım masmavi gözleri var. çıkmayı düşünüyordum mesajlaşıyoduk falan. Dün gece bir rüya gördüm mavi gözlü orta yaşta bir adamdan insanlar kaçışıyodu. Herkes gözünü falan kapatıyodu bnde dahil. sonra adama bişey oldu gören herkes bağırmaya başladı adam gülerek ben sizin tarafınızda olmaya geldim gibi bişey dedi sonra içeri kaçtı bende arkasından koşuyorum bikaç kişiyle çünkü malım. herneyse biri beni odaya itti kapı kilitlendi odada 15-20 tane deli vardı adam da öğretmen masası gibi bir yerdeydi kapıyı yumrukladığımda boşuna uğraşma kimse gelmez dedi. bende bir cesaret gittim karşısındaki boş sıraya oturdum benden korkuyo musun dediğinde ben herşeyden korkarım ki demiştim. meğer adam insanların boynunu kırıp bazılarının kafasını koparıyomuş bikaç delinn de boynunda sargı vardı. bu sırada birisi bnim için endişeleniyodu. adam kapıyı açıyodu sonuna kadar ben gitmiyodum kaçsam yakaliycağı için niye böylesin diye sordum konuştuk falan sonra internetten kişisel gelişimle ilgili bişeye baktık sonrainternet gitti orda uyandım ama cidden korkunçtu bu ne oluyo şimdi. ilk cümleyi unutmadıysanız tabii?

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gunde tanisip cikmayi dusundun oylemi? Ne kadar tanidin 3 gunde dis gorunusu icin oldugu bariz belli yas kac 15 mi

0|0
    0|0
    • dış görünüşü çok iyi değil aslında sadece düşünce ayrıca tanımadığınızı birisine hesap sormanız da saçma

• Zorunami gitti hesap sormadim sacmaliklarini soyledim

En İyi Kız Görüşü

• Belki bu bir işaretir belki senin kadar sevmicektir çıksanız bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oöööhhh çok uzun...

0|0
    0|0
  • Allah hayırlara vesile etsin :)

0|0
    0|0
  • Rüyanın anlamı tehlikedesin ayağını denk al, netten tanıştığın yavancılara güvenme 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...