İlk olmak için ne yapmak gerekir?

selamlar. Durup düşündüm de kimse için vazgeçilmez olmadığımı farkettim. bir sürü arkadaşım var ama bana sorana en yakın arkadaşım X derken X'in beni değil de başkasını söyleyeceğini tahmin edebiliyorum. ilk tercih edilen arkadaş olmanın, en yakın arkadaş olmanın bir kuralı var mıdır? beni neden kimse en yakını olarak görmüyor? nerede yanlış yapıyorum ben?

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ilkin değilse birinin ilki olmaya hakkın yok

0|0
    0|0
    • benim için ilk sıra onda ama ben hiç kimse için ilki en yakını olamadım. ya şartlar bir araya getirdi ve sonrasında unutuldum ya da bir süreliğine kullanıldım... bana bu hissi verdiler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşında ki insana "nasıl olsa bu elimin altında" izlenimi vermişsin. Biraz dertlerine koşmayı, onu pohpohlamayı bırakırsan eminin ki eksikliğini hissedip sana gelecektir. Hem ne demişler; Anahtar gibi sadece kaybolduğunda aranan biri olmak istemiyorsan, nasıl olsa o hep paspasın altındadır rahatlığını vermeyeceksin kimseye

0|0
    0|0
  • Boşver takma ne yapıcaksn ki herşey geçici

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Belkide yanlış kişilerde arıyorsun bunu

0|0
    0|0
    • özellikle aramıyorum ama ben arkadaşlarıma çok değer veriyorum. bir aloya bakar beni yanında hissetmesi. çok şükür kimseye muhtaç olmadım ama kolay vazgeçilen biri olmak da insanı üzüyor biraz 😔

• elimde değil, keşke olsa. sallamam gidene kapı açık derim ama anladım. böyle sağlam dostluklar yaşanmışlıklarla oluyor. genelde çocukluk ya da lise arkadaşları. ben o dönemleri hep pas geçtim. üniversite iş hayatı artık çok geç kaldım. zaten o en önemli arkadaş sıfatı etrafımdaki çok kişi için rezerve edilmiş çünkü geçmişinden getiriyor. bence büyük kayıp hayatımda.

• hayırlısı diyeceksin başka yapacak bişeyin yok

Yükleniyor...