Saat 02.00'den beri bu yazıyı yazıyorum birileri yardımcı olur umarım?

Yazı gerçekten uzun olacak bunu belirteyim intiharı bile 3-5 gün düşünmüşlüğüm var psjikolojik destek dahi alıyorum ama nafile birde burda dertleşmek istedim yardımcı olabilecek varsa özelden ya da burdan hiç farketmez derdime derman arıyorum artık en son buraya yazmak geldi aklıma bilmiyorum yardımcı olan çıkarmı ama umut işte...

Hayatım boyunca yanlızdım halende öyleyim dış görünüş olarak çok büyük sıkıntılarım olduğunu düşünmüyorum fazla kilo harici oda aşırı olmadığından pek eksi olmuyor diyebilirim boy 1.85 kilo 87 (gerçekten yardımcı olacak varsa özelden resim dahi atabilirim kendi yorumunuzu yapabilirsiniz.). Tabii birde kilodan dahi ağır basan bir yanlızlık var aldı başını gidiyor.

Ancak baba mesleğinden ötürü hiçbir yerde 2 seneden fazla yaşamadım ve şu an üniversitede 2. sınıfım insanların arasına kolay giren ama bir o kadarda kolay silebilen bir yapıya sahibim bir savunma mekanizması olarak yıllarca birilerini arkada bırakmaktan gelişmiş diye düşünüyorum buna çözüm bulamıyorum.

Asıl problemim insanların benden uzaklaşması kimseyle aşırı bir dostluk bir samimiyet kuramamak herkez sanki ben yokmuşum gibi davranıyor sahip olduğum 1-2 dost dışında kimsem yok diyebilirim çevremde düzgün insan bulamadığımdan bir bağ oluşturmuyorum yaptıkları karı kız muhabbeti vs. hoşuma gitmiyor afedersiniz onun g. tü bunun şurası güzelmiş ya da çok tatlı hoş güzel kızmış çokta umrumdaydı dış görünüşüne diğer insanların verdiği önemim 10da 1'ini veriyorum aslında ben gerçek vefalı bir dost bir sevgili bir eş neyse adı onun arayışındayım.

Menfaati için seninle olan değil seni sen olduğun için seven sevecek. Bunu yanlış anlamayın ben kendimi övmek için yazmıyorum bundan sonraki yazacaklarımı baştan belirteyim. Normalde özgüveni düşük biriyimdir.

Güncellemeler:
Annemde çalıştığından ötürü kendi başımın çaresine bakmayı 10 yaşında öğrendim yemek bulaşık ev temizliğinden tutta herşeyi. Hiçbir zaman kendi menfaatini düşünen başkalarını umursamayan biri olmadım tam aksine insanlara ne kadar tanıyım tanımıyım elimden gelenin fazlasını yaptım yapacağımda. İşte yok şu kız iyiymiş abi bak falan bu kafalarda zaten olmadım belkide bundandır hayatım boyunca bir kız arkadaşım dahi olmadı el ele tutuşmak nedir bilmem abartmıyorum.
Ama bir insana değer vermek saygı duymak nedir bilirim
hemde iyi bilirim hoşladığım sevdiğim oldu herkesin olduğu gibi.

Ben ailemden bunu gördüm bunu bilirim birini seversen candan seversin onun
için elinden gelen herşeyi ardına koymazsın bu kız erkek eş dost farketmez yeterki bu insan bunu haketsin ama bunu hakeden insanlar yok çevremde.
Acaba diyorum artık böyle bir nesilmi yetişiyor gerçekten ben mi insanlardan çok karakteristik beklenti içindeyim bilemiyorum.

0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...