Sorum açık, Kandil ile ilgili mesajlar neden kaldırılır? En saçma sorular kaldırılmıyorda nedennn?

Sorum açık, Kandil ile ilgili mesajlar neden kaldırılır? En saçma sorular kaldırılmıyorda benim ülkemin benim insanı şu minicik ve pek de önemli olmayan sitede neden Kandil ile ilgili mesaj ve soru paylaşamazlar? Yazıklar olsun mu? Ne dersiniz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Soru şeklinde paylaşım olmadıgından olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Yok, ona da baktım tam soru şeklinde idi, ama içinden de geçirdim dedim bu da Kandil'le ilgili, kesin bunu da kaldırılar. sayfayı güncellerken kaldırmışlar... Elin transseksüelinin fantazilerini, yok oral zevklerini kaldırmakla değil de böyle hayırlı şeyleri kaldırmakla uğraşıyor bizim Ehl-i Lut moderatörleri...

• :D :D Çok değişik bir örnek verdin.

• İşte yani adamlar nelerle uğraşıyor😊😊😊

• biraz önce bir tane gördüm o da soru şeklinde değildi.

0|0
    0|0
    • Benimkiler hep soru şeklindeydi benimki de dahil hepsi hoooopppp kalktı. Çoğu soru şeklinde olmayan birçok saçma soru da hepsi hala duruyor, bunların derdi İslami teeimlerle gibi maalesef...🤔🤔🤔🤔🤔😒😒😒

• paylaşımlarını görmediğim için yorum yapamıyorum ama haksız kaldırıldığını düşünüyorsan yönetime mesaj at. iş işten geçmiş olsa da hiç değilse adalet yerini bulsun.

http://www.kizlarsoruyor.com/uye/kizlarsoruyor

• İle yarayacağını düşünmüyorum ama deneyeceğim teşekkürler😊👍

Yükleniyor...