Yabancı kızlar neden daha iyimser ve hoşgörülü?

Yabancı kızla herhangi bir platformda hiç sorun olmadan rahatça konuşabiliyorum bir tedirginlikleri olmuyor genelde ama bizim türk kızları hepsi değil elbette ama bazıları o kadar muhafazakarlarki bir şeyi yavşamak anlayanından mı tut dersin yoksa önyargıyla mı bak dersin hepsi var. Neden bizim ülkenin kızlarında görülen nadir bir özellik bu? genlerimizde sorun mu var acaba? genelleme yapmıyorum bakın türkiyede bazı kızlar dedim oysam yabancı ülkede böylelerin sayısı hiç denecek kadar az.

#BirİzmirBeyefendisi
#HayırlıCumalar

Güncellemeler:
Eigleri oku.

1|3
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben Turk kiziyim ama yurt disindayim ve ben turkiyedeki kizlara gore daha farkliyim diyebilirim, önyargili olmadan önce yanlis anlamadan önce herseyin bir "neden"ini ogrenirim mesela bu neden oldu yok bu neden sordu felan sonra o nedeni anlamaya calisirim, örnegin bir erkek bana elbisen yakismis dese ben hemen yanlis anlamam dememki benden hoslandi daha cok normal adam elbiseyi bana yakistirdi diye dusunurum elbisem guzel ve tasiyabilmisim bir erkek gorusu olarak saygi duyarim ama bazi kizlar hemen erkegin ondan hoslandigini dusunur simarir trip atar felan felan. Bu bir ornekti ☺️ ailem bana herseyin önce bir nedenini dusun sonra anlamaya calis diye ogretti karsi tarafi anla ondan. Trip atmak yanlistir diye ogretti bundan olmasi gerek

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendilerini böyle konularda üstün görürler ama senin haklı çıkacağın konulrda kadın erkek eşittir derler tamamen abartma 1-2 kişi pohpohlayınca dünya onların etrafında dönüyor sanıyolar çok önyargılılar dışarda birine saat sor bana asılıyor der aynısını başka bir ülkede yap çekinmeden söyler 3 kere üst üste sordum 3 kerede söylediler atıp tutmuyorum denedim yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ülke erkekleri tehdit unsuru oluşturmuyordur, onlar da iyi niyetli kalabiliyordur.

1|1
    0|0
  • Gen degil kultur.

0|1
    0|0
  • Çünkü Türkleri tanımadan davranıyorlar, biz birbirimizi tanıdığımız için hoşgörülü değiliz. İnsanımızın ne olduğunu biliyoruz da davranıyoruz.

2|0
    0|0
  • Çemkirmeyi seviyosak demekki

0|1
    0|0
  • Yaşam tarzıyla alakalı olabilir.

0|1
    0|0
  • bir yabancı kız olarak türk sitelerinde istediğim konuda istediğim gibi konuşmamam gerektiğini öğrendim.

1|0
    0|0
  • kulturel bir sey bu. insani nasil yetistirirsen oyle ilerler. ulkemizde olanda bu.

0|1
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Hepsi bizim erkeklerimiz yüzünden. Mesela orda mini etek giy hiçbirşey demez erkekleri ama bizde mini etek giyince mini etek giyiyor kesin canı penis istiyor erkek arıyor o. uspu diye arkamızdan konuşuyorlar. Orda öyle bişey yok.
    Onların erkekleri melek gibi

0|0
    0|0
  • Yanlış bir kanı

0|0
    0|0
  • Çünkü buna sebep olan erkekler

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • ingilizlerde namus denilen ayıp denilen birşey yok. onları ellesen bile tın etmez ama bir türk kızına yaptınmı karakoldasın.. :D

0|0
    0|0
  • Türkler'le beraber çok değil, 6-7 ay yaşasalar çok rahat anlarlar

0|0
    0|0
  • yavsamak& onyargiyla ne demek istiyor sun?

1|1
    0|0
    • Herhangi bir iletişim kurma çabasında olmayı yavşamak olarak düşünmek veya önyargılar yapmak kesin abazadır yok böyledir şöyledir bunun için yazıyordur falan vb

• bizde o kadar yatıp kalksak dışlanmasak

1|1
    0|0
  • yabancı kızlar anasının babasının yanınd aöpüsüyorlar bize öyle öğretmediler

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• Sonuna kadar katılıyorum. Bizimkilerde hep bir tirip ve kendini ağırdan satma. Erkeklerde de var bir başka sorun. Genele vuracak olursak. Delikanlı olacaksın, kimse senin bileğini bükemeyecek. En baba en kral sensin.

Yani bizim ne erkeklerimiz ne kızlarımız normal değil. Anca işte bu tür platformlarda millet kendisi oluyor. Tanıyan yok eden yok. Bu nesilden nesile böyle gidecek ve biz değişmiycez diye korkmuyor değilim. Az geliştirelim kendimizi. VE içimizden geldiği gibi yaşayalım azıcık yahuu.

0|1
    0|0
  • genlerde sorun var.

0|1
    0|0
  • @Bella92 adlı arkadaş anlatmış zaten😄 Burdakilere 2-3 keko güzelsin diyo, bunlarda inanıyo kendini bişey sanıyo

1|1
    0|0
  • Valla sonuna kadar katılıyorum bizde gereksiz bir ego var İnsan gibi yaklaşsanda klasik uff snne be slk (tamam abartıyorum ama ters tepiyonuz) geçenlerde yemekhanede erasmusla gelmiş bir kızla tanıştım direk oturur oturmaz masaya afiyet olsun dedi (bunu kaçınız diyor) telaffuzundan belliydi yabancı olduğu bende girdim muhabbete nerelisin falan diye baya baya konuştu kız yadırgamadan (inşaallah maşallah ı bile ingilizce açıklama durumunda kaldım ama olsun zevkliydi) face inide verdi, üstüne face ini görünce bizim o popüler tanımladığımız kişilerdendi bilmem kaç yüz beğeni ama ego 0.

0|0
    0|0
  • Kültür meselesi tamamen yetişme tarzı

0|1
    0|0
  • kültürel çevre farkı, yetiştirilme tarzı vs. vs.

0|1
    0|0
  • Yabancı kızlar'dan kasıt hangi millet bilemiceğim ama ruslar, almanlar falan tatlı gibi kibar gibi

0|0
    0|0
  • bu ülkedeki toplum yapılarıyla alakalı bir şey olsa gerek...

0|1
    0|0
  • Türk erkekleriyle aynı ülkede büyümedikleri için. Yurtdışında büyümüş Türk kızları da gayet hoşgörülü.

0|0
    0|0
  • yok oyle sey polonya dayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...