Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz? Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?

Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz? Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?

• David CameronBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    5% (1)12% (2)8% (3)Oy Ver
  • Vladimir PutinBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    16% (3)18% (3)17% (6)Oy Ver
  • Angela MerkelBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    26% (5)6% (1)17% (6)Oy Ver
  • Mahmud AhmedinejadBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    0% (0)24% (4)11% (4)Oy Ver
  • Beşşar EsadBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • Barack ObamaBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    47% (9)24% (4)36% (13)Oy Ver
  • Binyamin NetanyahuBu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?Bu politikacılardan en çok hangisini seviyorsunuz?
    6% (1)10% (2)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinin arkasına teneke bağlayıp bomba diyesim var:/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Recep Tayyip Erdoğan neden yok

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• F) Mustafa Kemal ATATÜRK

0|0
    0|0
  • Binyamin Netanyahu

demek istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç birini ne türk ne yabanci siyasiler ve siyaset yalandan başka bir sey deyil

1|1
    0|0
  • Hiçbiri al birini vur ötekine. Kesin birileri Rte fotosu koyup <3 yapıcaklar var mısın iddiaya?

1|1
    0|0
  • Hiçbirini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Recep Tayyip Erdoğan.

0|1
    0|0
  • hiç birini sevmiyorum. özellikle de esad ve netenyahu yu...

0|0
    0|0
  • Hiçbirini sevmiyorum

0|0
    0|0
  • içlerinde en adam gibi adamı Ahmedinejad

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...