Doğulu ( Ağrı'lı) bir erkek arkadasim var sizce ailesine uyum saglamam adina dikkat etmem konular neler :)?

Selanik gocmeni arnavutum dogma buyume İstanbul kadikoyluyum sizce ailesi beni yadirgar mi? Giyinis tip ya da konusma uslup bakimindan?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en iyisini yapıyorsunuz. Artık evlilik kurumu bitti. Bu kurumu en çok dogulular ayakta tutuyo. Batıda evlilik kültürü çok zayıfladı. Siz o olmaz diyenleri umursamayin. Kültür farkı eskide kaldı. Şimdi Türkiyede Sadık ve dürüst insan çok az kaldı. Varsa da ancak doğudan bulabilirsiniz. Olmaz diyenler harbi doğulu bulsalar baliklama atarlar. Siz doğru yoldasiniz. Devam edin.

1|0
    0|0
    • Gorusun icin tesekkur ederim ayrima bende karsiyim ayrica her soylediginizede katiliyorum tesekkur ederim:)

• Rica ederim. Başkalarının sözüyle hareket eden hayatta ancak onlar kadar olur. Kendi bildiğiniz yoldan şaşmazsanız; en iyi siz olursunuz.

En İyi Kız Görüşü

• Bende göçmenim, biz ayak uyduramayız onlara

0|0
    0|0
    • Hangi konuda mesele ornekleme yaparmisin

• Bu benim fikrim 😊

• Saygim sonsuz bacim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Dekolte giyersen sıkıntı olabilir hos karsılamazlar..
    Baska konuda sıkıntı olmaz muhtemelen..
    Dogunun cogu sehrine gittim.. Asıl insanlık orada.. Dogu insani sıcak misafir perver cana yakın olur..
    Batıdakiler gibi soguk nevale degillerdir..
    Sen bir adim atarsan onlar on adım atmayı bilir..

1|0
    0|0
    • Hakikatten de oyle hic el kiziymisim gibi davranmiyorlar iclerinden biriymisim gibiler bana karsi bu beni daha da yakinlastiriyor dogu kulturune :)

• bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Ailesine imam hatiplerin kapatılması gerektiğini anlat.

#imamhatiplerkapatılsın

0|0
    0|0
  • Cok sicakkanlilar misafir severler giyime karisanda vr karsmaynda var

0|0
    0|0
    • Ben zaten sahsima laf getirmem kendimde bu konuda dikkat ederim zaten lakin ayriyetten iste su su konuda kendine dikkat et ya da cok cesit yemek yapmayi ogrenmelisin diye taktikler verebilirsiniz :) kürtlere gelin gitmek benim icinde cok heyecanli olucak ama taktik sart :)

• Okumuslari daha cok seviyorlar ikiniz arasnda sorun olblr ama aile bise demz bnce buralrda hic grmedm

• Iste buna sevindim sonucta kendime okumuyorum sadece ailemede katkim olucak illaki konum ve para getirisi olarak dusunursek :)

• bence yadırgamaz ınsanlık onemlıdır

0|0
    0|0
    • Insanligima kefilim ama iste kultur farki catismasi cikmasin sonra :D

• ınsallah sonunuzda mutlu huzurlu mesut olursunuz

• Amin insallah cook tesekkur ederim... :)

• Sen dogu bati sentezi yapmisin

0|0
    0|0
    • Kendimde dogu bati senteziyim zaten Anam Ardahan Göleli :D bizimkilerden yola cikarak sordum zaten anlasamadiklari halikulade ortada da ondan :)

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kasinin ortasina dobme yaptir

1|0
    0|0
Yükleniyor...