Hayatınızda en çok ne olduğunda korktunuz?

Hayatınızda en çok ne olduğunda korktunuz?

Güncellemeler:
Seni kaybetmek olsa gerek

1|1
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kortugum şey vardı ama aklıma gelen yeni sünnet olmuş bir çocuğun sunnetli yerine vurduğunda annesinin yana yana beni aramasindan masanın atina saklandim bulamadı bulsa parcalardi ne gündü ama

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaybetmekten, kaybolmaktan, yalnız kalmaktan, yalnız bırakmaktan, incinmekten, incitmekten, aldanmaktan, aldatılmaktan, terk edilmekten, terk eden olmaktan.. bide baktım ki korkmaktan da korkar olmuşum.. korku bağımlılık yaparmış, ilginç. Ama şunu öğrendim korkmak insanı sadece ''korkak'' yaparmış artık korkmuyorum eskisi kadar, korunmasını sakınmasını öğrendim, tekrar kalkmayı öğrendim, geçeceğini öğrendim.. bu dünyadaki hiçbi acının ölümden daha zor olmadığını öğrendim...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim 3 yaşındayken evin balkonundan bacaklarını sarkitmisti. Onu urkutmeden arkasından yaklaşıp, içeriye aldım. O anki korkunun verdigi sinir ile öyle bir tokat cakmistim ki belki balkondan düşse o kadar acitmazdi. Hala daha aklıma geldikçe içime bişeler olur. Hayatta ki en büyük korkumdur sevdiklerime bişe olmasi.

1|0
    0|0
  • Yalan ve yılan

1|0
    0|0
  • Mutlu oldugumda korktum kaybedersem diye yinede kaybettim

1|0
    0|0
  • yapmamam gereken bir sözleşmede

1|0
    0|0
  • Oğlum henüz 2,5 yaşında iken ağır ateşlenmiş ve bir gece hastanede kalmış idi. aklımız gitti birşey olacak diye ama çok şükür sıkıntı geçti...

0|0
    0|0
  • Annem ciddi bir rahatsızlık geçirmişti hayatımda ilk kez belki bu tarz büyük bir korkuyla yüzleştim. '' Kaybetme Korkusu'' ..

0|0
    0|0
  • ölüm , ölüm

0|0
    0|0
  • arabayla kaza yaptıgımda köprüden aşşağı uçacagımı sandıgımda.

0|0
    0|0
  • Birine carpicaktim o zaman cok korktugumu hatirliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ailemle birlikte trafik kazasında, arabanın 2 ağacın arasına sıkışıp aşağının ucurum olduğunda.

1|0
    0|0
  • İlk regl olduğumda korkmuştum 😄

1|0
    0|0
  • Yangın çıkmıştı evde o zaman.

0|0
    0|0
  • gecen gün metrobusteydim sabah saati uyanamamisim tam birden ani fren yapti şofor cok korktum valla

1|0
    0|0
  • Ablam kaza yaptığı zaman :|

1|0
    0|0
  • Hayatta en çok ailemi. sevdiklerimi kaybetmekten korkarım. Allahım bana o acıyı yaşatmasın.

1|0
    0|0
  • Karanlık olunca

0|0
    0|0
Yükleniyor...