Neyimiz varki sevgiden gayrı?

Az önce wp'den gelen bir mesajla tekrar anımsadım. Bugün benim doğduğum günmüş. Bense masamda yarınki sınavıma çalışıyorum.
Geçen yılki doğum günümü hatırlıyorum da ailemden uzakta olmama rağmen dört ayrı postada kutlamak zorunsa kalmıştık doğum günümü. Önce kaldığım yerdeki arkadaşlarım kutladı. Aramızda espirileri olan çok anlamlı hediyeler aldım. Sonra kız arkadaşım. Sonra onun sınıdifındaki arkadaşlarım sonra üni arkadaşlarım. Çevremde çok fazla kız arkadaşım vardı. Neyse ben bu zamana kadar çok şımartıldım. Ama hepsinden ileri beni belki ailemden çok seven bir kız arkadaşım vardı. Bana okadar saygılıydı, okadar aşıktı ki. Her gün yanıma gelirken eli ayağına dolaşır, kalbi güm güm atar, kavgalı bile olsak bana bakınca istemeden gülmeye başlardı. Bir dediğimi iki etmezdi Doğum günüm için okadar güzel şeyler hazırlamıştı ki arkadaşlarıyla.. Canım benim.. onu her zaman çok sevdim. Zaten secilmeyecek bir kız değildi. Her girdiği ortamda sevilirdi. Ama sevgili gibi olamadım hiç. Hak ettiği değeri veremedim, onu koymam gereken yere koyamadım anlayacağınız. Her neyse tam bir yıl oldu geçen doğum günümden. şu an az önce dediğim gibi masamda ders çalışıyorum. Her şey eskisinden çok farklı. Ama insan en çok bu günlerde özlüyor. Ondan bundan doğumgünü mesajları geliyor hiç birine geri dönmedim, akşam üzeri arkadaşlarım sözde maça çağırdılar 12-1 arası (doğum günüm içindi eminim çünkü çok ısrar ettiler, adam eksikmi :) ama ben gidemeyeceğimi söyledim. Çünkü sizi gerçekten çok seven biri girdiyse eğer hayatınıza diğerleri yapmacık geliyor hep. Onda bulduğunuz sıcaklığı bulamıyorsunuz. Neyse ben derse devam edeyim. demem o ki sizi seven insanların kıymetini bilin. Sonra üzdüğünüz her an için binlerce kez pişman olursunuz. Bakın ayrılın ya da ayrılmayın demiyorum. Bu tercih meselesidir ve her kesin saygı duyması gerekir. Ben ayrıldığımdan pişman değilim asla. Ama seviyosanız edebinizle sevin, gidiyorsanız da edebinizle gidin..

2|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben seni o kızdan daha çok seviyorum daha çok değer veriyorum eminim. Yanyana olsak her şey daha farklı olur sana olan güven, sadakât ve minnet ortaya çıkar. Çok iyisin hayatımda yeri olacak ender imsanlardan birisin. Iyi ki doğdun benim canım ks arkadaşım ♡♡♥♡♡

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Sen de benim için çok değerlisin...

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğum günün kutlu olsun 😊Yazdıklarında çok haklısın.

0|0
    0|0
  • O hayatından çıktıktan sora ne yaşadın bilmiyorum ama çevrendeki insanlara şans vermelisin. Ne kadar inanmadığını bilsem de benim için de çok değerlisin. Bunu sakın unutma. İyi ki doğdun, iyi ki tanımışım seni..

0|0
    0|0
  • Aynen bebeğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...