Kızlar gay lerde ne buluyorsunuz?

Etrafımdaki kızların birkaçının samimi gay olan arkadaşları var ve bu arkadaşlık uzun süredir devam ediyor. Onlarla ne zaman buluşsalar ben yanlarına gitmiyorum aynı ortamda, masada olmak istemiyorum. Ama kızlarda gay lere karşı ayrı bir sempati var bunun nedeni nedir?

0|0
20|11

En İyi Kız Görüşü

• Kızların halinden erkek gibi görünen ama kız iç güdüleri taşıyan tek varliklar

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Gay olarak sebebini açıklayım benim arkadaşım yok ama Biz kızlara başka gözle bakmiyoruz arkadaş olarak bakıyoruz yay erkekler normal olanlara yani sizlere gore daha duygusal anlayışlı olabiliyor daha kibar çünkü diğer erkekler de tavlama niyeti oluyor bizden korumalarına gerek yok :D çoğumuz neşeli cana yakin oluyor daha bakmli oluyor gaylar genelde sanırım bu sebeplerden dolayı çok seviyorlar sempatik oluyor çoğumuz iste çoğu insana gore böyle erkekler genelde gaylar veriyorlar diye disliyolar ama vermekle hiç bir alakası yok gayligin

1|0
    0|0
    • Herşeyden önce açık açık çekinmeden düşünceleri yazdığın için teşekkür ederim.

• Ben dışlamıyorum sadece aynı masada oturmak istemiyorum o kadar, bunu da yanlış anlama lütfen benim karşılaştıkların çok yılışık tiplerdi ki bunu hiç sevmem. Hormonal birşey diyorsan eğer hormon tedavisi de mümkün

• Ben ole yilisik tiplerden dglim dır ,:)

Kızlar Ne Diyor 19

• lezbiyenim ve gay arkadaşm var. D ikimzde eşcnsel en rahat biz :D birblermzden hoşlanma yok, arkadaşlık dostlk var bizi sadece bizim gibi olanlar dahaiyi anlıyor

1|1
    0|0
  • Çok severim😍tabi insan olmayı becerebilmesi önemli

1|1
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Cok cana yakinlar gercekten dostlar

2|1
    0|0
  • İnsancıllar.

1|1
    0|0
  • Çünkü sadece bir gay gerçek erkek arkadaş olabilir. Düz erkekle zamanla aranda bir şeyler olabilir. Ateşle barut yan yana olmaz gibi...

2|1
    0|0
  • Çok sempatikler

1|1
    0|0
  • Sizin tam tersinize insan olmaları mesela

2|1
    0|0
    • Erkeklerden bu kadar nefret ettiğine göre sende lez liğe emin adımlarla gidiyorsun galiba 😊

• Teşekkür ederim bunun için 😊

• gaylere karşı bir sempatim yok

0|1
    0|0
  • Çoğu yakışıklı

1|0
    0|0
  • Çünkü dışlanıyorlar ve kızlar bunu yapmıyo onları dışlamıyoruz

1|0
    0|0
  • çünkü hem çok tatlılar hem bizi daha iyi anlıyolar onlardan çekinmemize veya korunmamıza gerek yok doğallar kötü yaklaşmıyolar kısaca çok tatlılar yaa :D

0|0
    0|0
    • Mesela çekinmediğin ve korunma içgüdüsü olmadığından dolayı kendinizi daha iyi ifade etmeniz sonucunda sizi dah iyi anlıyor olabilirler mi acaba?

• evet olabilir tabi ki

• Yaksklı oluyorlar

1|0
    0|0
  • Bir şey bulmuyorum

0|0
    0|0
  • bir nevi kız arkadaş onlarda ne olsun

0|0
    0|0
  • samimiler tatlilar. bizi daha iyi anliyolar.. ve zararlari %95 daha az.

1|0
    0|0
  • Cunku gay erkekler sizin gibi degil hep yanimizda oluyolar

0|0
    0|0
  • Hiç gay arkadasim yok ama olmasini isterdim. Kadın ruhundan anlıyorlar ama erkek gözüyle bakiyorlar.

0|0
    0|0
  • Gaylerin hepsi yakışıklı oluyor maalesef😏

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendi cinsleri arasında sürekli çekememezlik var kızlarda gaylerle rahat arkadaşlık kurabiliyor niye dersen hem karşı cins hem ona karşı bişey hissetmiyceğini biliyor ve ayrıca farklı gözüküyorlar

1|1
    0|0
  • Sormak lazım bro

0|0
    0|0
  • erkeklerde bulamadıklarını
    mesela beraber erkelere bakıyolar
    kız gece sarılıp yatıyor korkmadan
    güveniyıorlar
    ibnelik bizde aslında

1|0
    0|0
  • Gayler kadin ruhlu ondandir

0|0
    0|0
  • İlgi alanları aynı çünkü

2|0
    0|0
  • Zararsızlar diye güveniyo olabilirler yani cinsel tercihlerinden dolayı zararsız görüyo olabilirler

0|0
    0|0
  • kızlara onlardan zarar gelme ihtimali yok kanka 😂😂

0|0
    0|0
  • Gay'ler de bayılıyordu seninle aynı masaya oturmaya :)

0|0
    0|0
  • Dinimin lanetledigi ibineligi hoş da görmem normal de bulmam...
    Not; her şeye dini karıştırnayin yeaeaeeeaa diyen anten; din insan içindir. Sokaktaki it için değil. Elbette dinimin bu konuda koyduğu kuralı benimseyecegim...

0|0
    0|0
  • Kendilerine benzeyenlere hayran bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...