Kuş serisi araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz piyasadan ne zaman kalkacak bunlar?

Üzerinde fiyatından fazla aksesuar barındıran hat safada yakıt tüketen egzoz ve lastik ve müzik sesleriyle insanları sürekli rahatsız eden ergen yaş gurubunun elinde çocuk oyuncağına dönmüş uçan teneke kuş serisi araçlardan iyice tiksinmiş bulunmaktayım sizce bu araçlar ne zaman piyasadan kalkacak biran evvel kalksa iyi olmazmı?

Güncellemeler:
Ucan tenekeler...
Çevre kirliliği

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hani deriz ya zevkler tartışılmaz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abi o kuş serisi şu şekilde tükenebilir. Yedek parçalarını piyasadan komple kaldıracaksın. Lpgli kuşları tehlike arz ettikleri için piyasadan çekeceksin. Onların sürücülerine gerçekten çok zor olan ehliyet yeterlilik sınavı yapacaksın o adamda geçemeyince arabasını çekeceksin. Bunları yaparsak zamanla o arabalar tükenir ve benim anlamadığım ilk kuş çıktığı zaman o günlerin Mercedes'inden Chevrolet'inden Buick'inden pahalıymış. Millet nasıl bu kadar almış hatta gidip sıraya girmiş anlayamıyorum. Demek ki babalarımız zamanında zenginmiş. Bütün parayı o arabalara yatırınca fakirleşmişler. (Kuş Serisi biterse Ladalar var onlara da bir çözüm bulmak lazım)

0|1
    0|0
    • Gectigumiz yillarda hurda yasasi cikacakti askiya alindi bunlar anca o sekilde piyasadan kalkar benim gozlemlerim Şu an onlarin yerini alacak araclar honda civic eski kasalar olacak en azindan Şu an piyasadaki altarnatif araclarin cogu onden cekisli ve dirift olayini yapamazlar bu bile bizi baya rahatlatir benim oturdugum ev ana caddeye bakiyo mubarek sanki yaris pisti ucan tenekesine binen gptunu basini kaydiriyo

• Benim anlamadığım o arabalarda konfor yok sürüş keyfi yok güç yok hız yok tip yok güvenlik yok yakıt tasarrufu yok. Hiç bir şey yok arabalarda ama insanlar 8-18 bin lira arası para veriyor ve dünyanın parasını harcayıp o arabalar biniyor. Ulan hiç mi kafanız yok? Pok gibi arabalar.

• Hayır geçen gün yolda yürürken egsoz sesini duydum. Kendi arabama yoneliyordum. "o ne lan o ses hangi araba? Mustang heralde" diye döndüm ve ne göreyim pembiş bir doğan. Tümsekten geçerken altını vurdu sonra sağa çekti. İçinden horoz gibi iki tane ergen indi. Cukka cukka giyinmişler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• piyasadan kaldırılmalı o saçmalıklar

0|1
    0|0
  • Ilk olarak bende sevmiyorum oyle tipleri ancak insanlarin hayatina yasam sekline karisamayiz

0|0
    0|0
    • Karisiriz pasam onlarin sozde ozgurlugu baskalarinin huzurunu kaciriyorsa karisiriz

• Huzur kacirdigi yerde alacaksin plakasini polise sikayet edeceksin

• Kac kere ettik poliste bikmis ilgilenmiyor

Yükleniyor...