Ünivrersitede yalniz kaldim?

Kimse yok. mesaj atiiklarim gelmiyor donmuyor. tek basima ne yapacagimida bilmiyorum. aslinda sicakknliyom ama bilmiyorum ya.

Güncellemeler:
Cozum bulmaya calissak fikir verseniz tek basima ne yapabilirim. tek basima yemege gitmek bile sacma geliyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün şöyle yapi cam böyle yapi cam diye gine başla ne istiosan akşam da Uyumadan önce ne olmak istiosan söyleyim böyleyim de kendine sesli bir şekilde bir de sohbet ederken rahat samimi ozguvenli ve bilgili ve kültürlü ve duygulara hitap etcek şekilde duygularını ses tonuna ve mimiklerine tam ayarında yansıt bir hafta içinde bile güzel şeyler gelir başına bunu herkes de bilmez degerimi bil 😃

0|0
    0|0
    • Bir de universoye sosyal ortam kimse sana aşırı tepki vermez üstelik bir erkeğe yaklasirsan hiç tepki vermez 😂😂😂 İnsanlar tanışmak için gidiyor oraya

• Hicibsey. birakmak bile istedim

• Yaptığına emin misin 😒😒 ben bunu yapmasam da gittiğim her yerde seviliyorum, bugün tanışmak isteyenler oldu falan filan, Sana ayrıntılı bir şekilde cümleleri vermedim ondandır

En İyi Kız Görüşü

• Benide herkes cagiriyor takilasim gelmiyor :/

0|1
    0|0
    • Ben napayim peki

• Evet yeni basladim ya

• Kluplere falan gir. Insanlarla konusmaya calis. Aslinda arkadasin yoksa daha kolay arkadas bulursun. Arkadasin olunca onunla takiliyorsun yeni insanlar tanimiyorsun

Erkekler Ne Diyor 28

• Yazık ya bir klube gir. eğer girmemişsen. herhangi bir aktiviteye katıl. baktın hiçbir şey kar etmiyor üniversitenin cafesinde 1 hafta çalış. En azından dışarıda dolaş yani içeri kapatma kendini.
    Rahmetli babam derdi ki:
    Çok gezen pabuç bok getirir😆
    Hiç haksız çıktığını görmedim.

0|0
    0|0
  • Korkma. İnsanlar seni yemez. Onlara yaklaş.

Bak burdaki birine bile hangi üniversitede olduğunu söylememişsin.

Söylesen seni mi bulacak? Ne bu gizlilik?

Az özgüvenli ol, çocuksu olma

0|0
    0|0
  • Ben varım. yaz 0900 910 **** ara beni. Sıcak saatli dakikalar. Şaka lan şaka tüpçü hayri gibi adamım :D

0|0
    0|0
  • Tek senin sorunun değil aslinda herkesin sorunu o orasini burasini acip ego yapanlar yanlizliktan korktuğu kadar hic biseyden korkmazlar mesela o yuzden yaparlar bunlari

0|0
    0|0
  • Sen topla grubu :)

0|0
    0|0
  • gizliden sormasaydın şimdiden 10 15 tane erkek tanışma amacıyla mesaj atmıştı :D

0|1
    0|0
  • bulundugun sehırde sıteden bır arkadas edınebılırsın sadece surda oturan var mı dıye sorman yeter lı

Not :Şurası =Bulunduğun yer :)

0|0
    0|0
  • bazen tek kalmakta gerek bazen kendini dinlemelisin ne kadar çok arkadaşın varsa okadar başın belada demektir:))

0|0
    0|0
  • bende sıcakkanlı yardım sever biriyim ama kimse benle arkadaş olmak istemez.

0|0
    0|0
  • ben mesela kendimin en iyi dostuyum kendimle çok barışık biriyim arkadaşım olmasada olur kimseye bağlı olmaktanda nefret ediyorum sende bu şekilde olabilirsin son çare olarak.

0|0
    0|0
  • Yeni başlamış olmalısın okula...
    İlk yılda biraz sıkıntı çekersin

0|0
    0|0
  • ama bana mesaj atmadın 😎

0|0
    0|0
  • Kendini zorlama

0|0
    0|0
  • takıl öyle

0|0
    0|0
  • tam bizlik vaka

0|0
    0|0
  • sende yalnız kalsan bişey olmaz yani...

0|0
    0|0
  • Bir dost ararsan konusmak dertlesmek istersen beklerim

0|0
    0|0
  • Hangi ünidesin?

0|0
    0|0
  • Hadi sorunu bulalim mesela uzakmisin mesafelimi ya da konuşmaya mi cekiniyon

0|0
    0|0
    • Normalim yani gidip yapiskan biri olmakta istemiyorum.

• Universite biraz girgir samatacilar icin aslinda ha bende cok konusamam ama sadece otobuste bile insanlar tanisabiliyor.

• Yazık sana üzüldüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Sınıfındakilerden kafana göre olan varsa onlarla takıl, ya da mesela kulüplere katıl orda arkadaş bulursun ya da sen bulduğun fırsatta birinin yanına gidip konuş yani yanına biri gelir muhabbet et

0|0
    0|0
  • Kızııııııım üni yıllarını iyi yaşa çabuk dışarı çabuk birileriyle buluşmaya hadii

0|0
    0|0
  • Her insan yalnızdır.
    Olaya buradan bak

0|0
    0|0
  • Mersinde okuyorsan arkadaş olabiliriz. :)

0|0
    0|0
  • bölümün ne?

0|0
    0|0
  • Canın sağolsun be
    Burda takıl işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...