Acil yardim kavga ile ilgili?

Bk yemekten basimiz agriyor bugun cok da samimi olmadigim bir diyarbakirli arkadasi biri aldi konusabilir miyiz diye goturdu. Bende pesinden gidip hayirdir birader mevzu ne dedim soylemedi.
Sonra konusma bitince yanina gittim tabi bizim universiteden tanimadigim merakli momolarda gelmisti. Sonra dedi ben ulkucuym dedi yekindi karnima bir depik atti. Sonra oglanin ustune yalandan yurudum bir titreme aldi beni. Meseleyi cakmistim artik, bizim bu dindar seriat gelsin ona benzer vs sozler soyleyip duruyodu ortalikta ama oglanin pkkyla hdp yle bir ilgisi yok. İspitcinin biri de ispiyonlamis. bende durumu anlattim bu cocuk cahil soyle boyle sen bana nasil vurursun benim kabahatim nedir dedim sonra oglan sus beni dinle dedi zaten titriyon dedi. bende panik atak var dedim. Neyse bu aksam sekizde ocaga gelin dedi ikinizde dedi. Bende tamam dedim simdi sAat 8e geliyo napmaliyim

Güncellemeler:
Edit: su an yine titreme geldi bunu nasil atlatabilirim. Fenayim
Halloldu sonunda bes yigit geldiler cevaplarini aldilar gittiler
Baskan ile gorustugumi soyledim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Polisin yanına gidip bir de darp raporu alıp şikayetçi ol hiç gitme oraya bir de bunlar ülkücüyüm diye geziniyorlar -.-

0|0
    0|0
    • Oyle kotu vurmadi ki
      Hem mahkemeye falan vermek de istemem polislik sinavim falan var benden de 2 3 yas kucuk zaten.
      Ustelik bunlarin sicilini bir kere kirletmeye gor

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşver onu

0|1
    0|0
    • Boşverdim zaten Allahından bulsun
      bir de şu panik atağı halletseydik.

• Töbest ya.
    Seni ocakta doğrayıp üstüne tuz atacak değiller kardeşim. Ne olarak görüyorsunuz siz birbirinizi bilmiyorum. Yanına birilerini alıp gitmene de gerek yok.
    Git ve konuş.

0|0
    0|0
    • Bildigin gibi biyer değil burasi
      Bunlar emvai cesit serseri
      Zaten ocak baskaniyla bir tanidik konustu ama
      Yurtta bunlarin kostebekleri var birazdan bizi cagirmaya gelirler ama gitmicem ve de baskaninizla konustuk dicem

• Yok gerrcekten oyle
      Manevi olarak desteklediniz beni. galeyana gelmedik sukur
      Ama haksizligin karsisinda durmak kadar onurlu bisey yokmus onu ogrendim

• Oglani kacirtacaktim ama vazgectim buyukluk bende kalsin
      Bu aralar burasi karisik zaten iyi oldu boyle
      Yoksa acaip sinirlenmistim

Erkekler Ne Diyor 2

• Kula kulluk etmeyeceksin. Anlattıkların biraz kopuk kopuktu.
    Ama işin özü dediğim gibi kula kulluk etmek yok.

Hz Ömer " Şiddet göstermeksizin kuvvetli , zayıflık göstermeksizin yumuşak ol "
    Hz Hamza " Gözümün gördüğü hiç birşeyden korkmam "

Sahaberlerde çok şey gizlidir kardeşim.. Sadece görmek önemli

0|0
    0|0
    • Aynen oylede arkasi saglam iste o korkuttu beni
      Hem ben guzel bir konusma yaptigimi dusunuyorum olay buyumesin diye araya 2 adam soktum hicbisey olmazsa cocukla illa yuzlesicez

• Yazdıklarını okurken bile deli cesareti geldi şeytan diyorlu al eline bir sopa dal o ocağa onüne gelene geçir sopayı

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim okulun bitmesine bir ay var bitsin aldıracam onu ordan sadece o. otekilerinin cakallıkları olursa onlarda gidecek diye bir fikrim var.

Yükleniyor...